Станьте частиною міжнародної академічної спільноти та отримайте знання, які змінять не лише ваше життя, але й вплинуть на європейське майбутнє України.
Можливість поглиблення знань з європейської інтеграції, нетворкінг, посилення співробітництва молодих фахівців України, Молдови та Грузії у світлі євроінтеграційних процесів пропонує Стипендіальна програма Коледжу Європи в Натоліні (Варшава, Польща).
Програма розрахована на молодих фахівців до 35 років: аспіранти, випускники аспірантури (не більше 12 місяців із дня закінчення навчання) в Україні, Молдові або Грузії.
Пріоритетні науки на академічні напрями: політологія, міжнародні відносини, економіка, право, історія, журналістика, філологія (проте заявники з іншими академічними профілями також можуть розглядатися).
Навчання (англійською мовою, рівень B1) триває 8 місяців у традиційному, змішаному та електронному форматах. Крім академічних семінарів та модулів включає мовні курси, наставництво і стажування.
Коли: червень/липень 2024 – січень/лютий 2025.
Вже відкрито реєстрацію для подання заявок на участь в програмі.
Кінцевий термін подання заявок: 10 травня 2024 року.
Кожен учасник отримає стипендію у розмірі 1 197 євро на місяць протягом восьми місяців; загальна сума становитиме 9 576 євро.
Витрати на проїзд буде компенсовано додатково.
Учасники самостійно організовують собі проживання та харчування.
Маєте додаткові питання? Задавайте їх поштою: natolinfellowships@coleurope.eu
Довідково:
Стипендіальна програма Natolin Fellowship Program – спільна ініціатива ЄС та Міністерства закордонних справ Литовської Республіки в рамках проєкту “EU4YOUTH – Стипендіальна програма для Східних партнерів у Коледжі Європи в Натоліні”.
Коледж Європи – інституція післядипломної вищої освіти в галузі європейської інтеграції, заснована в Бельгії в 1949 році. У 1993 році на запрошення уряду Польщі Коледж відкрив у Варшаві свій другий кампус – Натолін. Мета кампусу підготовка кадрів для європейської інтеграції країн Центральної та Східної Європи.
Читайте також:
IP дайджест Євроінтеграції: відстежуємо прогрес IP сфери на шляху України до ЄС
Коментарів немає