Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація інтелектуальної власності: фінальний тренінг курсу The Innovative Power of IP
  02 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація інтелектуальної власності: фінальний тренінг курсу The Innovative Power of IP

   

  Досвід США та успішні українські кейси комерціалізації інтелектуальної власності обговорювали під час пʼятого, заключного, тренінгу у межах проєкту “The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?”.

   

  Тема фінального тренінгу: “Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності”.

   

  Учасники і спікери тренінгу, організованого IP офісом, обговорили реалізацію повного потенціалу ІВ. А саме:

  • покрокові етапи комерціалізації інтелектуальної власності;
  • алгоритм розподілу винагород від комерціалізації ІВ;
  • розвиток компаній на глобальних ринках, із врахуванням отримання максимально можливого прибутку від комерціалізації ІВ;
  • досвід США щодо патентування;
  • приклади успішних українських кейсів — представників сфери стартапів України;
  • стратегії управління інтелектуальною власністю.

   

  І хоча комерціалізації ІВ справді важко досягти, ці зусилля варті. На цьому наголосила Ольга Кронда, фахівчиня з інтелектуальної власності Департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу:

   

  Важливо визнати, що комерціалізація – це складний процес, який включає в себе подолання ринкової невизначеності, захист прав інтелектуальної власності, забезпечення фінансування та вирішення технічних, регуляторних і конкурентних проблем. Успішне подолання цих складнощів має вирішальне значення для ефективного виведення інтелектуальної власності на ринок і повного використання її потенціалу”.

   

  Про фактори, які впливають на прибуток компаній, говорила Марина Зенова, начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу:

   

  Розвиток компанії на глобальних ринках залежить від декількох факторів, але отримання максимального прибутку напряму залежить від правильно обраної стратегії побудови управління інтелектуальною власністю. В сучасному світі, де знання та інновації є двигуном прогресу, наш успіх на глобальному ринку залежить від того, як ми вміємо ефективно управляти цим активом. Коректна стратегія управління інтелектуальною власністю дозволяє нам зберегти конкурентну перевагу, захистити наші інновації від неправомірного використання та максимально використовувати їх потенціал для забезпечення прибутковості компанії“.

   

  Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу, звернула увагу на високі показники успішності українських стартаперів:

   

  Наша країна багата на талановитих інноваторів і підприємців, які створюють ідеї, що здатні змінити світ. Україна виступає не тільки як джерело технічного та програмного забезпечення, але й як центр створення інноваційних продуктів і послуг. Наші стартапи здатні конкурувати з найкращими в світі завдяки таланту, енергії та творчому підходу українських підприємців”.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає