Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Lab2Market Veterano: інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім
  21 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Lab2Market Veterano: інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім

   

  ІР офіс та Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” за підтримки Дніпропетровської обласної ради (ДОР) та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ДОАОМС) розпочинають пілотний проєкт першого етапу програми Lab2Market Veterano в межах діяльності National IP&Innovations Hub.

   

  Ця ініціатива створена, щоб ветерани та активні військовослужбовці і члени їх родин змогли стати новаторами в бізнесі, заповнивши прогалини у своїх знаннях про підприємництво із фокусом на інновації.

   

  Проєкт спрямований на тих, хто мріє відкрити власну справу в інноваційному секторі, надаючи комплексний підхід до навчання через три окремі етапи.

   

  1. На першому етапі учасники дізнаються все про основи підприємництва та інновацій, включаючи бізнес-планування, маркетингові стратегії та пітчинг.

   

  З програмою першого етапу можна ознайомитись за посиланням нижче.

   

   

  Ветерани отримають шанс перетворити військовий досвід на підприємницький успіх і зробити свій внесок у економіку країни, одночасно інтегруючись у цивільне життя.

   

  Пілотний проєкт стартує у м. Дніпро і триватиме з березня по травень – без обмежень за віком, статтю чи освітою. До проєкту можуть долучитися учасники бойових дій з 2014 року, ветерани, військовослужбовці та їхні родини.

   

  Не пропустіть старт – 5 березня 2024 року.

   

  Реєстрація – за посиланням.

   

  Контактні особи:

  • Тетяна Булана, +380 (67) 917 10 57
  • Андрій Шумілов, +380 (99) 926 57 66

   

  2. Другий етап дозволить вже сформованим командам отримати знання для комерціалізації наукових досліджень та їх виведення на ринок, включаючи технологічний та економічний аудит продуктів, маркетингові дослідження та стратегії комерціалізації.

   

  3. Третій етап спрямований на підтримку вже зареєстрованих інноваційних підприємств через акселераційну програму, допомагаючи їм зрости та досягти успіху на ринку.

   

  Слідкуйте за нашими анонсами про наступні етапи програми Lab2Market Veterano.

   

  Приєднуйтеся до проєкту – і розпочніть свою підприємницьку подорож.

   

  Читайте також:

   

  Розвиток інноваційного потенціалу регіонів: IP офіс провів низку заходів на Волині в межах National IP&Innovations Hub

   

  IP офіс презентує дорожню карту National IP&Innovations Hub

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає