Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інноваційний розвиток земельних відносин: Меморандум між IP офісом та Інститутом землекористування НААН України
  27 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Інноваційний розвиток земельних відносин: Меморандум між IP офісом та Інститутом землекористування НААН України

  Спільні зусилля в охороні та захисті прав на об’єктів інтелектуальної власності,  розвиток інновацій в сфері землекористування та комерціалізація результатів наукових досліджень: IP офіс підписав Меморандум про співпрацю з Інститутом землекористування Національної академії аграрних наук (НААН) України.

   

  Документ зокрема передбачає:

   

  • впровадження інновацій у формування нової стратегії розвитку земельних відносин;
  • захист прав інтелектуальної власності при розробленні моделей і механізмів організації раціонального використання та охорони земель;
  • інформаційно-консультативна підтримка. 

   

  Окрім того, на базі інституту було відкрито Центр підтримки технологій та інновацій (TISC).

   

  Охорона та захист прав на об’єкти інтелектуальної власності у сфері землекористування є важливою для інвестиційної привабливості держави, – наголосив заступник директора IP офісу Ігор Паренчук:

   

  Інтелектуальна власність є ключовим каталізатором інновацій та прогресу. Охорона та захист прав на об’єкти інтелектуальної власності в сфері землекористування має критичне значення для забезпечення інтеграції нових ідей та технологій у сучасну реальність та надає можливість кожному творцю бути впевненим у безпеці своїх розробок, а також сприяє створенню кращого майбутнього для всього суспільства”.

   

  Представники ІР офісу та наукової установи встигли обговорити низку важливих тем і домовитись про консультації в питаннях процедури отримання роялті, особливостей реєстрації авторських прав на твір та реєстрації договорів у сфері авторського права.

   

  Завдяки підписанню Меморандуму та відкриттю TISC ІР офіс та Інститут землекористування НААН України мають можливість спільно працювати над охороною та захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності та розвитком інновацій у сфері землекористування, що сприятиме створенню продуктивного бізнес-середовища.

   

  Читайте також:

   

  ЄС та Україна домовилися про підтримку інтеграції України до системи інтелектуальної власності ЄС

   

  Пріоритетні напрями співпраці та підтримка ІР-сфери: відбулася зустріч європейської делегації з командою українського ІР офісу (фото)

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає