Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Регіональні мережі TISC та розвиток інноваційної екосистеми у вишах: зустріч команди ІР офісу з Полтавською політехнікою
    08 Травня 2023 Коментарів немає Irena

    Регіональні мережі TISC та розвиток інноваційної екосистеми у вишах: зустріч команди ІР офісу з Полтавською політехнікою

     

    Розвиток мережі TISC (Technology and Innovation Support Center) є важливим для українських вишів, адже має спільну мету – вдосконалення інноваційної екосистеми. Про це йшлося на зустрічі команди ІР офісу з Національним університетом «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка».

     

    Обговорили ключові напрями співпраці для розвитку регіональних мереж TISC.

     

    «ІР офіс, як головний офіс TISC, активно зосереджується на підтримці регіональних проєктів мережі TISC, яка полягає як в консультаціях та практичній допомозі з питань охорони та комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності, так і в пошуку ефективних шляхів кооперації для розвитку регіональних проєктів та можливостей залучення інвестицій та фінансування», – наголосила начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій IP офісу Анастасія Ярмолюк.

     

    А.Ярмолюк

     

    В контексті розвитку інноваційних екосистем дуже важливими є бази закладів вищої освіти, – підкреслила керівниця відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту інноваційного та креативного секторів IP офісу Марина Зенова:

     

    «На сьогодні університети повинні надавати можливості для науковців, винахідників та інноваторів комерціалізувати свою інтелектуальну власність. Ключовими учасниками у цьому процесі є інноваційні структури, зокрема стартап-школи, інкубатори та акселератори, які значно скорочують час виведення розробок на ринок, підвищують їх якість та сприяють розвитку підприємницьких навичок у науковців, винахідників та інноваторів».

     

    М. Зенова

     

    Зі свого боку представники Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка» розповіли про особливості діяльності їх регіонального TISC, стартап-школи, а також проведення досліджень та пошуку розробок, зокрема в сфері технологічного будівництва, озброєння тощо. Визначили необхідність подальшої співпраці щодо створення умов для їх ефективного здійснення та сприяння залученню інвесторів.

     

    Крім того, учасники зустрічі домовились спільно проводити спеціальний тренінг щодо трансферу технологій, який допоможе напрацювати необхідні навички як у співробітників вишу, так і у студентів.

     

    Читайте також:

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає