Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Запрошуємо представників народних промислів долучитися до Менторської програми IP Академії
  21 Березня 2024 Коментарів немає Irena

  Запрошуємо представників народних промислів долучитися до Менторської програми IP Академії

   

  Першим етапом є опитування, яке допоможе оцінити потреби у підвищенні кваліфікації. 

   

  Цьогоріч Академія інтелектуальної власності IP офісу за підтримки WIPO Academy планує реалізувати Менторську програму наставництва з інтелектуальної власності для представників сфери народних промислів.

   

  Мета програми – надати необхідні знання та практичні навички у сфері захисту та використання обʼєктів інтелектуальної власності. Вона спрямована на розвиток та підтримку підприємницької діяльності креаторів у сфері народних промислів та стимулює розвиток новаторських рішень, підвищення конкурентоспроможності національного виробництва.

   

  Як стати учасником

   

  Першим етапом є опитування та оцінка потреб. Для того, щоб долучитися, необхідно відповісти на запитання анкети за посиланням.

   

  Це дозволить учасникам оцінити свої потреби у підвищенні компетентності. А команді експертів української Академії інтелектуальної власності та запрошеним менторам від Академії ВОІВ – належним чином виявити освітній запит та розробити програму навчання, адаптовану до актуальних потреб учасників.

   

  З чого складається курс

   

  Окрім опитування та оцінки, менторський курс буде складатися з таких етапів:

   

  • Етап навчання

   

  Учасники програми матимуть можливість приєднатися до тренінгового курсу, спрямованого на розширення їхніх знань у сфері інтелектуальної власності. Курс дозволить не лише оволодіти новими знаннями, а й ознайомитися зі стратегіями захисту ІВ та оптимальними методами їх використання для подальшого розвитку свого бізнесу. За результатами проходження тренінгу передбачена видача сертифікатів.

   

  • Менторський супровід

   

  Учасники, які зацікавлені у професійному наставництві від міжнародних експертів, зможуть взяти участь у етапі менторського супроводу за тематичним напрямом, обраним відповідно до попереднього проведеного опитування та оцінки потреб. Наприклад, експертна допомога у розробці бізнес-плану чи формуванні та оптимізації ІР-стратегії комерціалізації товарів, або експертна оцінка сильних та слабких сторін стратегії просування товарів на ринок тощо.

   

  • Впровадження та звітність

   

  Після завершення програми учасники проходять оцінку своєї успішності та ефективності впроваджених змін, шляхом формування особистого звіту. Це дозволить визначити результативність програми та забезпечити постійне вдосконалення та адаптацію до змін у сфері народних промислів.

   

  Орієнтовна дата реалізації проєкту – жовтень 2024.

   

  Зверніть увагу! Вільне володіння англійською мовою є обов’язковим для учасників етапів менторського супроводу та звітності.

   

  Корисні контакти

   

  Якщо ви потребуєте термінової консультації з питань правової охорони вашого творчого доробку, будь ласка, звертайтеся по допомогу до відділу розвитку креативних секторів економіки ІР офісу:

   

  • телефонами:
   +380 (44) 494 06 87, +380 (44) 494 06 20;

   

  Читайте також:

   

  Запрошуємо викладачів ЗВО приєднатися до менторської програми How to teach Web 3.0 in universities

   

  Захищай і заробляй на своїх ідеях: IP офіс надає консультації для креативних індустрій

   

  Креативні індустрії: тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає