Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Запрошуємо викладачів ЗВО приєднатися до менторської програми How to teach Web 3.0 in universities
  14 Березня 2024 Коментарів немає Олексенко Олексій

  Запрошуємо викладачів ЗВО приєднатися до менторської програми How to teach Web 3.0 in universities

   

  Для старту необхідно пройти опитування, яке допоможе оцінити запити і потреби спільноти у сфері новітніх технологій.

   

  Цьогоріч департамент “Академія інтелектуальної власності” IP офісу за підтримки Академії ВОІВ планує реалізувати Менторську програму наставництва How to teach Web 3.0 in universities для представників закладів вищої освіти.

   

  Мета програми – підвищення компетентності викладачів у сфері новітніх технологій, таких як штучний інтелект, блокчейн, інтернет речей. А також у вдосконаленні методології викладання дисциплін, пов’язаних з відповідними тематиками.

   

  Як взяти участь

   

  Першим етапом підготовки та реалізації програми є оцінка запитів. Викладачів, які бажають приєднатися, запрошуємо пройти опитування, щоб оцінити потреби у підвищенні компетентності. Це дозволить команді експертів української IP Academy та запрошеним менторам Академії ВОІВ належним чином виявити освітній запит та розробити програму навчання, адаптовану до актуальних потреб учасників.

   

  Для того, щоб доєднатися, дайте відповіді на питання з анкети за цим посиланням.

   

  Етапи програми

   

  Після оцінки запитів програма How to teach Web 3.0 in universities буде мати ще три етапи:

   

  • Навчання

   

  Учасники програми матимуть можливість приєднатися до тренінгового курсу, що допоможе їм отримати нові знання у сфері новітніх технологій, їх застосуванні при викладанні дисциплін, а також набути навички щодо методології викладання таких дисциплін. За результатами проходження тренінгу передбачена видача сертифікатів.

   

  • Розробка навчальної програми 

   

  Учасники, зацікавлені у професійному наставництві від міжнародних експертів, матимуть змогу взяти участь у етапі розроблення/вдосконалення власних навчальних програм за тематикою, що повʼязана зі сферою новітніх технологій.

   

  • Впровадження та звітність

   

  Після успішної розробки/вдосконалення навчальної програми необхідно буде впровадити цю програму на базі свого закладу освіти. Після завершення програми учасники пройдуть оцінку своєї успішності та ефективності впроваджених змін шляхом формування особистого звіту. Це дозволить визначити результативність програми та внести необхідні зміни для її подальшого вдосконалення.

   

  Зверніть увагу!

  Вільне володіння англійською мовою є обов’язковим для участі в другому і третьому етапах (розробка та впровадження навчальної програми).

   

  Коли?

   

  Орієнтовні терміни:

   

  1. Червень – етап навчання.
  2. Липень-серпень – етап розробки.
  3. Вересень-листопад – етап впровадження та звітності.

   

  Читайте також:

   

  IP Academy – Національний навчальний центр з інтелектуальної власності в Україні: для чого створено і як працює

   

  IP офіс представляє Методичні рекомендації у сфері інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ

   

  Як новітні технології впливають на сферу інтелектуальної власності

  Олексенко Олексій
  Олексенко Олексій
  administrator

  Коментарів немає