Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Мін’юст зареєстрував новий Порядок реєстрації авторського права
  12 Жовтня 2023 Коментарів немає Irena

  Мін’юст зареєстрував новий Порядок реєстрації авторського права

   

  У Міністерстві юстиції України 9 жовтня 2023 року за № 1760/40816 зареєстровано наказ Міністерства економіки України від 16 серпня 2023 року № 11319 «Про затвердження Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір».

   

  Наказ Мінекономіки набере чинності з дня його офіційного опублікування. Це буде підставою для поновлення УКРНОІВІ (ІР офіс) дій щодо державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір.

   

  Звертаємо увагу, що відповідно до ст. 1 Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207/96 офіційним виданням, у якому публікуються державною мовою нормативні акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України, є «Офіційний вісник України».

   

  Заявки, подані до набрання чинності наказом Мінекономіки, та за якими не завершено діловодство, будуть розглянуті ІР офісом відповідно до вимог нового Порядку.

   

  З наказом можна ознайомитися за посиланням.

   

  Запрошуємо до обговорення

   

  17 жовтня о 15:00 ІР офіс проведе на платформі Zoom онлайн-захід з питань застосування положень нового Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір.

   

  Посилання на zoom-конференцію.

  Ідентифікатор: 886 8999 9459

  Код: 970948

   

  Читайте також: 

   

  КМУ затвердив механізм захисту особистих немайнових прав автора щодо творів, які перейшли у суспільне надбання, у разі відсутності спадкоємців

   

  IP офіс презентує нові чек-листи про авторське право у сфері мистецтв

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає