Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Заявки на міжнародну реєстрацію ТМ – подаємо без помилок: інструкція від IP офісу
  17 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Заявки на міжнародну реєстрацію ТМ – подаємо без помилок: інструкція від IP офісу

   

  Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, яких необхідно дотримуватися в процесі подання заявок на міжнародну реєстрацію торговельних марок, щоб уникнути найбільш розповсюджених помилок, забезпечити своєчасний розгляд заявок та надання відповідних сервісів з боку IP офісу та WIPO.

   

  І. Подання заявок на міжнародну реєстрацію торговельних марок

   

  Подання заявки на міжнародну реєстрацію торговельної марки здійснюється у паперовій та електронній формі:

   

  • через систему електронної взаємодії закладу експертизи УКРНОІВІ (СЕВ ЗЕС) з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»;
  • через систему Madrid e-Filing, що доступна на веб-сайті Державної системи правової охорони інтелектуальної власності за посиланням.
  • засобами поштового зв’язку за адресою УКРНОІВІ – 01601, вул. Дмитра Годзенка, 1 (вул. Глазунова, 1), м. Київ;
  • безпосередньо за адресою УКРНОІВІ – вул. Дмитра Годзенка, 1 (вул. Глазунова, 1), м. Київ. Час прийняття з 8:30-18:00.

   

  Заявка на міжнародну реєстрацію торговельної марки буде вважатися не поданою, якщо подання первинного комплекту документів буде здійснено виключно на електронну адресу УКРНОІВІ.

   

  ІІ. Надсилання до УКРНОІВІ документів, що стосуються заявки на міжнародну реєстрацію торговельної марки, через систему СЕВ ЗЕС

   

  При надсиланні до УКРНОІВІ документів, що стосуються заявки на міжнародну реєстрацію торговельної марки, через систему СЕВ ЗЕС необхідно дотримуватись наступної інструкції:

   

  1. Завантажувати документи у форматі .PDF через розділ «Підготувати і завантажити комплект документів»;

  2. Користуючись вкладками «об’єкт промислової власності – один або більше об’єктів промвласності – додати вручну», вибрати зі списку об’єктів промвласності «міжнародна заявка на реєстрацію торговельної марки»;

  3. Як номер об’єкта зазначити номер базової заявки (або свідоцтва) на торговельну марку.

   

  Звертаємо увагу, що за коректне надсилання документів через систему СЕВ ЗЕС з дотриманням інструкції, яке забезпечує своєчасний розгляд та надання послуг сертифікації форми ММ2 експертизою УКРНОІВІ, відповідальність несе заявник.

   

  ІІІ. Актуальні форми бланків ВОІВ для користувачів Мадридської системи міжнародної реєстрації торговельних марок

   

  Звертаємо увагу заявників, що при поданні до УКРНОІВІ всіх заявочних форм, що передбачені Мадридською системою міжнародної реєстрації торговельних марок, необхідно використовувати актуальні на поточний момент бланки ВОІВ, які можна знайти за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає