Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР офіс долучається до системи електронного суду
  10 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР офіс долучається до системи електронного суду

   

  ІР офіс зареєстрував офіційну електронну адресу в підсистемі «Електронний суд» ЄСІТС. Це суттєво прискорить та поліпшить взаємообмін процесуальними документами між Офісом, судами та іншими учасниками судових справ, в яких бере участь ІР офіс.

   

  За словами заступника директора ІР офісу Владислава Білоцького, електронне судочинство – не лише про економію часу та ресурсів, а й крок до європейських стандартів.

   

  “Документарне судочинство давно неефективне, адже потребує значних людських та матеріальних ресурсів і часу. Тому ми вважаємо, що долучення до системи електронного суду є важливим кроком осучаснення ІР офісу. Вже на цьому етапі такий крок знизить людино-години, витрати на друк документів і призведе до суттєвої економії. Наступним кроком буде перехід відомства на участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції. Це дозволить ще більше знизити навантаження, оскільки час доїзду до суду і очікування на засідання буде заощаджено. Крім того це наблизить український ІР офіс до європейських стандартів, що ми робитимемо і далі”, – наголосив Владислав Білоцький.

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає