Ефективне масштабування допомоги інноваторам і підприємцям по всій країні (особливо в регіонах, де критично важливим є доступ до експертних консультацій), роз’яснення основ інтелектуальної власності та розробки стратегій її комерціалізації.
Партнерство у цих напрямах зафіксували IP офіс та Офіс з розвитку підприємництва та експорту у відповідному меморандумі.
Мета документу – об’єднати зусилля для розвитку інноваційної екосистеми, підтримки підприємців та стимулювання експорту українських високотехнологічних продуктів.
Завдяки створенню додаткових можливостей для об’єднання зусиль держави, бізнесу, освітніх та наукових інституцій, вибудовується цілісна інфраструктура інновацій, у якій ідеї не залишаються на рівні концепцій, а трансформуються у продукти, що працюють на економіку.
“Наше партнерство з Офісом з розвитку підприємництва та експорту – це чіткий сигнал підприємцям і суспільству про пріоритети держави у створенні ефективної інноваційної екосистеми. Ми спрямовуємо зусилля на те, щоб українські винахідники, стартапи та підприємці мали всі умови для комерціалізації своїх проєктів як в Україні, так і на міжнародних ринках. Інтегруючи сучасні підходи управління інтелектуальними активами в бізнес-середовище, ми посилюємо національну економіку для сталого розвитку й інноваційного лідерства України”, – наголосила очільниця ІР офісу Олена Орлюк.
Спільні зусилля мережі Центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережі TISC відкривають новий рівень розвитку інноваційного сектору в Україні.
“Національний проєкт Дія.Бізнес – це про відкритість, прозорість і реальні інструменти для підприємців. Партнерство з IP офісом допоможе українським бізнесам ефективніше управляти своїми інтелектуальними активами, що сприятиме підвищенню їхньої конкурентоспроможності на міжнародних ринках. Це дозволить підприємцям масштабувати інновації, посилюючи економічний потенціал України та формуючи її позитивний імідж як сучасної інноваційної держави. Ми створюємо екосистему, де кожен підприємець має всі необхідні ресурси для того, щоб впевнено рухатися вперед і підкорювати нові ринки”, – акцентував директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.
У підписанні меморандуму також взяли участь:
Підписання меморандуму є початком активної взаємодії між сторонами. Планується запуск спільних проєктів, спрямованих на підвищення рівня знань з управління інтелектуальною власністю, розвиток інноваційного підприємництва та підтримку українського експорту.
Читайте також:
Екосистеми інноваційного розвитку: IP офіс поглиблює співпрацю з Львівською міською радою
Коментарів немає