Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інформування щодо відображення даних у системі СІС у частині авторського права
  26 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Інформування щодо відображення даних у системі СІС у частині авторського права

   

  До уваги заявників, їх представників та зацікавлених осіб!

   

  ІР офіс інформує про виявлення фактів відображення некоректних даних щодо авторського права за період до 2020 року у Спеціальній інформаційній системі (СІС), яка розміщена на офіційних вебресурсах ІР офісу та Державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

   

  Нами ідентифіковано, що внаслідок використання різних технологічних систем під час формування відповідних інформаційних ресурсів органами, що реалізовували державну політику у сфері інтелектуальної власності протягом попередніх періодів, з технічних причин можуть відображатися некоректні дані:

  • у відомостях щодо державної реєстрації авторського права на твір;
  • у відомостях щодо державної реєстрації договорів, які стосуються права автора на твір.

   

  ІР офіс наразі проводить повну перевірку усіх викладених даних щодо реєстрації авторського права та договорів, що стосуються права автора на твір. 

   

  На час проведення технічних робіт по перевірці та відновленню інформації, для отримання достовірних відомостей, що містяться у Державному реєстрі свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір та Державному реєстрі договорів, що стосуються права автора на твір, пропонуємо перевіряти інформацію, отриману в СІС, в офіційних електронних бюлетенях “Авторське право і суміжні права” за посиланням.

   

  Про відновлення роботи СІС щодо відомостей про державну реєстрацію авторського права і договорів, що стосуються права автора на твір, ІР офіс повідомить додатково.

   

  У разі необхідності верифікації відомостей щодо державної реєстрації авторського права на твір та договорів, що стосуються права автора на твір, просимо направляти запити про отримання інформації до УКРНОІВІ.

   

  Читайте також:

   

  Оголошуємо про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу наглядової ради УКРНОІВІ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає