Чотири заходи до свята були спільно організовані ІР Academy, National IP&Innovations Hub і ТІSС.
Серія вебінарів “Інтелектуальна власність як каталізатор розвитку інноваційного середовища” до Дня винахідника та раціоналізатора об’єднала близько 200 представників українських TISCs, центрів трансферу технологій, науковців, підприємців та молодих винахідників.
Перший вебінар був присвячений інсайтам бізнес-інноваторів. Підприємці поділилися практичним досвідом захисту інновацій.
Родзинкою заходу стала пряма трансляція з виробничого цеху від одного зі спікерів. Це дозволило учасникам побачити інновації в дії.
Переглянути повний запис вебінару “Інсайти інноваторів з бізнес-середовища” можна тут.
Другий вебінар висвітлив досвід науковців-винахідників, які розкрили секрети трансформації досліджень у бізнес-рішення.
Переглянути повний запис вебінару “Практичний досвід науковців-винахідників” можна тут.
Темою обговорення третього вебінару стали студентські інноваційні проєкти. Студенти презентували свої стартапи та обговорили роль IP у залученні інвестицій.
Переглянути повний запис вебінару “Кейси студентських інноваційних проєктів” можна тут.
Метою четвертого вебінару стала популяризація ідей юних винахідників. Було представлено інноваційні проєкти школярів.
Усі разом учасники обговорили ініціативи IP офісу щодо інтеграції основ IP в шкільні програми.
Так, начальниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Ольга Кулініч презентувала проєкт дорожньої карти для закладів середньої освіти у 2024-2026 роках.
Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC), дала роз’яснення щодо того, яку допомогу в масштабуванні власних проєктів можуть отримати юні таланти і їхні наукові керівники.
Переглянути повний запис вебінару “Ідеї та досягнення юних талантів” можна тут.
Дякуємо всім спікерам та учасникам за активну участь та цінні дискусії. Ця серія вебінарів стала потужною платформою для обміну досвідом та ідеями між різними поколіннями винахідників. Ми побачили, як теоретичні знання перетворюються на практичні рішення, а інновації стають основою для розвитку бізнесу.
Читайте також:
Глобальний інноваційний індекс 2024: як Україна зберігає інноваційний потенціал в умовах війни
Коментарів немає