Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР офіс вітає початок роботи “Офісу Горизонт Європа в Україні”
  22 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР офіс вітає початок роботи “Офісу Горизонт Європа в Україні”

   

  Очільниця ІР офісу Олена Орлюк взяла участь в офіційному відкритті “Офісу Горизонт Європа в Україні”, який створено на базі Національного фонду досліджень України, як ключового Національного контактного пункту рамкової програми “Горизонт Європа”.

   

  У межах заходу відбулася презентація основних завдань та напрямів роботи “Офісу Горизонт Європа в Україні”, а також дискусії у трьох тематичних панелях, до яких долучилися представники:

   

  • Європейської Комісії,
  • органів державної влади України,
  • дипломатичних представництв іноземних держав та представництв міжнародних організацій в Україні,
  • профільних установ, наукових інституцій та навчальних закладів.

   

   

  Вітаючи учасників заходу Європейський комісар з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Іліана Іванова наголосила, що відкриття “Офісу Горизонт Європа в Україні” є доказом розвитку вітчизняної економіки, наріжним каменем співпраці, що не лише стимулює інновації, але й слугує пульсуючим серцем між Європейським Союзом та Україною, що рухає усіх нас до спільних цілей та процвітаючого майбутнього.

   

  Панельні дискусії були присвячені ідеї створення “Офісу Горизонт Європа в Україні”, його структурі і ключовим завданням, можливостям Рамкової Програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”, а також майбутнім дослідженням та інноваційним проривам.

   

  “Відкриття “Офісу Горизонт Європа в Україні” є яскравим свідченням того, що перед національними науковцями і дослідниками відкриваються нові європейські перспективи. Українські дослідники не лише зможуть долучитися до перспективного європейського наукового-інноваційного простору, а й стати його активним суб’єктом, адже потенціал української наукової школи – неоціненний. Гармонізація з науковим і дослідницьким європейським простором не лише поглибить співпрацю у сфері інноваційних розробок, а й стане запорукою сталого розвитку інноваційної екосистеми в Україні. І від цього виграє уся цивілізована Європа”, — вважає Олена Орлюк.

   

  ІР офіс є партнером Національного фонду досліджень України.

   

  Фото: Національний фонд досліджень України

   

  Читайте також:

   

  IP офіс та Національний фонд досліджень України уклали Меморандум про співпрацю

   

  Оголошуємо про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу наглядової ради УКРНОІВІ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає