Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP&I Hub – це нові інструменти розкриття потенціалу винахідників, – Микола Потоцький на «StartUp – way to success»
  25 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  IP&I Hub – це нові інструменти розкриття потенціалу винахідників, – Микола Потоцький на «StartUp – way to success»

   

  Про нові інструменти, які надасть винахідникам Національний хаб інтелектуальної власності та інновацій на базі ІР офісу (IP&I Hub), розповів радник директора IP офісу Микола Потоцький під час фіналу конкурсу стартапів «StartUp – way to success» у Національному університеті «Чернігівська політехніка» (представники IP офісу увійшли до складу експертного журі). 

   

  Національний хаб інтелектуальної власності та інновацій (IP&I Hub) – це проєкт ІР офісу для максимальної підтримки винахідників і надання їм усіх необхідних інструментів для розвитку і комерціалізації їхніх ідей, – наголосив Микола Потоцький:

   

  Інтелектуальна власність та інновації є ключовим потенціалом відновлення та відбудови України, і IP офіс сприяє формуванню та розвитку інноваційної екосистеми України, ключову роль в якій відіграватиме Національний IP&I Hub – проєкт ІР офісу, спрямований на сприяння бізнес-інкубації та акселерації, пошуку грантів та підтримці інноваторів, креаторів та винахідників.

   

  IP&I Hub пропонує інноваторам такі інструменти, як «Єдине вікно», інформаційний кластер, платформа відкритих інновацій, патентна аналітика, програми підприємництва для інноваторів (Lab2Market)”. 

   

  Важливим напрямом роботи ІР офісу щодо підтримки інновацій є розширення мережі TISC, учасником якої є і Національний університет «Чернігівська політехніка», – зауважив Микола Потоцький. Ці проєкти дозволять творчій молоді та винахідникам дізнатися більше про інтелектуальну власність та інновації, розкрити їхній комерційний потенціал.

   

   

  Про конкурс стартапів та переможців

   

  Конкурс стартапів «StartUp – way to success» у Національному університеті «Чернігівська політехніка» покликаний допомогти розвитку нового покоління науковців і винахідників та стимулювати інноваційне підприємництво.

   

  Перемогла на конкурсі Інтерактивна система контролю за станом міської інфраструктури.

   

  Також команди презентували свої ідеї та їх прототипи, серед яких:

  • розробка навчального онлайн-курсу неформальної освіти з питань зеленої відбудови України,
  • відцифрування мистецьких і культурних пам’яток Чернігівщини та виготовлення 3D картонних конструкторів на їх основі завдяки технології друку та лазерного прорізання деталей для створення високоякісних, деталізованих та реалістичних моделей пам’яток культури та історії регіону,
  • вебзастосунок соціальної мережі «SUPPORTHUB FOR UKRAINIANS, TIME TO DO» для спортивної спільноти.

   

   

   

  Фото: Національний університет «Чернігівська політехніка».

   

  Читайте також:

   

  Бізнес-інкубація і технології: ІР офіс презентує концепцію Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій – IP&I Hub

   

  Lab2Market UA: запрошуємо дослідників та вчених навчитися комерціалізувати свої ідеї та розробки

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає