Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English

 • Lab2Market Veterano

  Проєкт Lab2Market Veterano створений для того, щоб ветерани та активні військовослужбовці і члени їх родин змогли стати новаторами в бізнесі, заповнивши прогалини у своїх знаннях про підприємництво із фокусом на інновації.

   

  Мета проєкту: забезпечити ветеранів необхідними знаннями та навичками для успішного входження в інноваційний бізнес та сприяти їх соціалізації та інтеграції у цивільне життя, відкриваючи нові можливості для самореалізації та внеску в економіку країни.

   

  Проєкт спрямований на тих, хто мріє відкрити власну справу в інноваційному секторі, надаючи комплексний підхід до навчання через три окремі етапи. 

   

  1. На першому етапі учасники дізнаються все про основи підприємництва та інновацій, включаючи бізнес-планування, маркетингові стратегії та пітчинг.

   

  2. Другий етап дозволить вже сформованим командам отримати знання для комерціалізації наукових досліджень та їх виведення на ринок, включаючи технологічний та економічний аудит продуктів, маркетингові дослідження та стратегії комерціалізації.

   

  3. Третій етап спрямований на підтримку вже зареєстрованих інноваційних підприємств через акселераційну програму, допомагаючи їм зрости та досягти успіху на ринку.

   

  Перший етап проєкту ІР офіс реалізує спільно з Національним технічним університетом “Дніпровська політехніка” за підтримки Дніпропетровської обласної ради (ДОР) та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ДОАОМС).