Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English

 • Lab2Market MedTech

  Проєкт Lab2Market MedTech спрямований на підтримку та розвиток як команд, що тільки розробляють свою ідею, так і вже готових стартапів.

   

  Проєкт призначений для науковців, інноваторів та підприємців, які хочуть реалізувати бізнес у сфері медичних технологій.

   

  Мета проєкту – допомога в реалізації розробок для відновлення здоров’я захисників та цивільних осіб, які постраждали внаслідок бойових дій. Це стосується дуже широкого профілю травм – і фізичних, і психологічних.

   

  Проєкт складається з кількох етапів:

   

  1. Збір інформації про наявні інноваційні розробки у медичній сфері та проблем під час їх комерціалізації.

   

  2. Формування спеціалізованої менторської програми, яка включатиме питання розвитку малого інноваційного бізнесу, оформлення, охорони та комерціалізації інтелектуальної власності саме в медичній сфері.

   

  3. Подані проекти буде поділено на групи залежно від рівня готовності і запропоновано відповідну програму.

   

  4. За результатами проходження менторської програми найкращі учасники зможуть презентувати свої розробки потенційним інвесторам.

   

  Участь у проєкті відкрита для всіх без обмежень за віком, статтю, місцем роботи, відомчою підпорядкованістю чи освітою. Головною умовою є приналежність до медичної сфери, бізнесу, наукової або інноваційної сфери.

   

  Перший етап проєкту вже стартував. Зараз ІР офіс проводить опитування про наявні інноваційні розробки у медичній сфері та проблеми під час їх комерціалізації. Тому просимо всіх зацікавлених взяти в ньому участь за посиланням.