Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Всеукраїнська просвітницька кампанія IP Day 2023: що це таке і як взяти участь
  03 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Всеукраїнська просвітницька кампанія IP Day 2023: що це таке і як взяти участь

   

  Освіта в сфері інтелектуальної власності є надзвичайно важливою, адже її опанування зумовлює розуміння всіх основ та правил, які регулюють відносини у сфері творчості. А здобуті знання є інструментом для захисту власних прав як творця, так і усвідомлення своєї ролі як користувача.

   

  Тож важливим є створення нових можливостей, ресурсів, натхнення та сенсів загалом задля розвитку творчих здібностей, креативності та інноваційності з самого малечку та формування нового покоління творчих українців з високим рівнем правової обізнаності. Це одні з головних цілей Всеукраїнської просвітницької кампанії IP Day 2023, яку впроваджує “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу спільно з Науково-освітнім центром з інтелектуальної власності та Кафедрою інтелектуальної власності та інформаційного права інст. права КНУ.

   

  Мета просвітницької кампанії:
  • виховання молодого покоління з якісно новим уявленням про культуру поведінки щодо результатів інтелектуальної, творчої діяльності та повагу до прав творців;
  • популяризація знань про інтелектуальну власність, про її важливість та значення для кожного з нас.
  • заохочення до безперервного розвитку та отримання знань щодо інтелектуальної власності впродовж життя.

   

  В рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії IP Day 2023 вже доступні презентаційні матеріали для проведення активностей за темою “Марія Примаченко: сила творчості та жіночий погляд на світ”, що розроблені у творчій колаборації з Maria Prymachenko Family Foundation.

   

  Хто може проводити заходи?

   

  Долучитись до просвітницької кампанії можуть вчителі та викладачі закладів освіти незалежно від типу, форми власності та рівня акредитації; спеціалісти у сфері інтелектуальної власності, зокрема судові експерти, патентні повірені або будь-які фахівці, пов’язані зі сферою інтелектуальної власності та інновацій.

   

  Для кого і для чого?

   

  Аудиторія заходів – учні, які захоплюються творчістю та цікавляться інноваціями, адже просвітницька кампанія сприяє:

  • розумінню цінності творчості та її результатів;
  • усвідомленню можливості монетизації авторських прав;
  • розширенню знань щодо важливості дотримання авторських прав;
  • прищепленню поваги до прав творців,
  • посиленню віри у власні творчі можливості та креативні рішення.

   

  Коли?

   

  Кампанія проходитиме з 26 квітня по 1 червня 2023 року.

   

  Для участі в просвітницькій кампанії необхідно:

   

  1. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

   

  2. Отримати доступ до навчально-методичних матеріалів.

   

  3. Організувати та провести захід, урок, лекцію, обговорення, презентацію, круглий стіл, інтерактив чи захід іншого формату у режимі онлайн або офлайн із використанням отриманих презентаційних матеріалів та з урахуванням інтересів аудиторії.

   

  4. Розповісти про проведений захід на інформаційних ресурсах, зокрема на сайті закладу-учасника, сторінках у соціальних мережах з відміткою сторінки IP Academy – National IP Training Center of Ukraine та хештегом #Power_of_IP #WorldIPDay.

   

  5. Написати листа на електронну пошту: ip.academy.ukraine@gmail.com. Вказати, що ви взяли участь у Всеукраїнській просвітницькій кампанії, та додати посилання на опублікований пост про проведений захід.

   

  6. Отримати сертифікат учасника Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023 року:

  • сертифікат отримає особа, яка провела захід у рамках Просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності з використанням рекомендованих презентаційних матеріалів;
  • сертифікат отримає заклад освіти, який підтримав Просвітницьку кампанію та організував проведення заходу в рамках Просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності (до участі у Просвітницькій кампанії можуть приєднатися заклади освіти незалежно від типу, форми власності та рівня акредитації).

   

  Звертаємо вашу увагу, що усі детальні інструкції щодо проведення уроку або ж лекції з практичними завданнями та підказками для лектора будуть надані пізніше.

   

  Якщо у вас виникнуть труднощі чи будь-які питання, звертайтесь за адресою електронної пошти: ip.academy.ukraine@gmail.com

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає