Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Європейський досвід інновацій і трансферу технологій: cемінар щодо можливостей напряму “Дії Марії Склодовської-Кюрі”
  28 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  Європейський досвід інновацій і трансферу технологій: cемінар щодо можливостей напряму “Дії Марії Склодовської-Кюрі”

   

  Європейський досвід підтримки дослідників та інноваторів для відбудови України після перемоги серед іншого обговорювали під час семінару щодо можливостей напряму “Дії Марії Склодовської-Кюрі” програми з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”, що проходив у м. Регенсбург, у Німеччині.

   

  Участь у заході взяла Марина Зенова, начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів ІР офісу.

   

  Зокрема під час інформаційної сесії Марина Зенова окреслила основні напрями діяльності українського ІР офісу.


  “Інновації та технології – запорука не тільки відбудови, а й успішного розвитку України після перемоги. Зараз ІР офіс серед іншого зосереджує зусилля на наданні інформаційної, консультаційної та фінансової підтримки винахідникам та інноваторам. Додатково під час семінару розглянули й інші напрями програми, зокрема можливості, спрямовані на підтримку розбудови інноваційної екосистеми та трансферу технологій, а також створення спільних консорціумів між європейськими та українськими дослідниками та інноваторами”, – розповіла Марина Зенова.


  Також на заключній сесії обговорили питання організації та проведення спільних просвітницьких заходів та навчальних ініціатив у сфері інновацій та трансферу технологій, а також майбутні напрями співпраці між українським ІР офісом та Баварським дослідницьким альянсом (BayFOR), Баварським академічним центром Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) та Баварсько-Чеською академічною агенцією (BTHA).

   

  Йдеться про:

   

  •  спільні дослідження нормативно-правового, методичного та інформаційно-аналітичного забезпечення інноваційної сфери та трансферу технологій в країнах Європи та України,
  •  обмін досвідом та розроблення пропозицій щодо заходів з розвитку інноваційної екосистеми,
  •  надання можливостей проведення спільного навчання та розвитку навичок інноваційного підприємництва та підготовки менеджерів з трансферу технологій.

   

  Семінар щодо можливостей напряму “Дії Марії Склодовської-Кюрі” проходив 22 і 23 березня 2023 року. Його учасниками були представники різних країн: зокрема, Німеччини, Чехії, Туреччини, Словенії та Словаччини.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає