Як українським науковцям отримати допомогу від Великої Британії для продовження роботи, обговорювали під час вебінару у межах проєкту Talking about my idea на базі National IP&Innovations Hub в межах реалізації міжнародного проєкту TISC (Technology and Innovation Support Center) в Україні.
Це вже був сьомий захід проєкту. Цього разу розглянули тему “Можливості підтримки українських науковців у Великій Британії під час війни”.
Спікеркою вебінару стала Лілія Гебрин-Байди – науковиця, кандидат технічних наук, доцент Національного авіаційного університету та Київського національного університету будівництва та архітектури, науковий співробітник Scott Polar Research Institute, University of Cambridge.
Спікерка поділилася власним досвідом та практичними порадами щодо долучення до програми Researchers at Risk Fellowships від British Academy and CARA, зокрема про фінансування, заходи програми та переваги для українських науковців.
Також до вебінару доєднався з вітальним словом ментор спікерки в University of Cambridge – професор Гарет Різ.
Підтримка українських науковців у ці складні часи є критично важливою. Програми на кшталт Researchers at Risk Fellowships надають можливість продовжувати дослідження в безпечних умовах та відкривають нові рівні міжнародної співпраці. А інформація про такі програми допоможе зберегти науковий потенціал України.
Презентація виступу Лілії Гебрин-Байди – за посиланням.
Читайте і дивіться також:
Вебінар на тему: “Ідея на мільйон”
Вебінар “Український EdTech стартап BUKI: поради для масштабування та вихід на світові ринки”
Вебінар “ІР як частина бізнес-стратегії та побудови бренду стартапу”
Коментарів немає