Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English

 • Talking about my idea

  Стартував проєкт Talking about my idea у межах роботи National IP&Innovations Hub та реалізації міжнародного проєкту TISC в Україні.

   

  “Talking about my idea” — це серія вебінарів, де будуть розглянуті найактуальніші питання, практичні кейси від провідних національних та зарубіжних фахівців у сфері інтелектуальної власності та інновацій, які поділяться своїм досвідом та знаннями.

   

  Для участі у серії вебінарів будуть залучені різноманітні спікери, зокрема: представники IP офісу, представники мережі TISC в Україні, науковці та винахідники, викладачі ЗВО, успішні бізнесмени, відомі стартапери, зарубіжні експерти тощо.

   

  Серія вебінарів може бути корисною: представникам університетів, наукових установ, фахівцям у сфері інтелектуальної власності та інновацій, представникам мережі TISC, підприємцям, студентам та всім хто цікавиться сферою інтелектуальної власності та інноваціями.

   

  У результаті проходження серії вебінарів учасники отримають практичні навички та дієві поради щодо окремих аспектів комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності, управління інтелектуальною власністю, менеджменту інновацій, створення стартапів та багато іншого.

   

  Про кожен вебінар ми будемо повідомляти також у мережі Facebook на сторінках IP офісу та TISC.

  1. Стартовий вебінар «Рівні готовності інновації як інструмент розвитку інноваційного проєкту «від ідеї до ринку»

   

  2. Вебінар «Можливості для українських учасників та особливості створення консорціумів у Рамковій програмі «Горизонт Європа» за напрямом «Дослідницькі інфраструктури»

   

  3. Вебінар «ІР як частина бізнес-стратегії та побудови бренду стартапу»

   

  4. Вебінар «Сталий розвиток, інтелектуальна власність та “зелене” майбутнє»