Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Мережа TISC і смарт-розвиток: взаємодія ІР офісу та Інституту сталого регіонального розвитку в м. Тернопіль
  15 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Мережа TISC і смарт-розвиток: взаємодія ІР офісу та Інституту сталого регіонального розвитку в м. Тернопіль

   

  Про співпрацю і спільні заходи щодо підвищення культури інтелектуальної власності, розвитку мережі TISC (центри підтримки технологій та інновацій) та інноваційної екосистеми домовились представники ІР офісу разом із колегами з Інституту сталого регіонального розвитку в м. Тернопіль.

   

  Головні теми обговорення:

  • напрями полегшення доступу до знань та консультацій,
  • популяризація знань з права інтелектуальної власності та інноваційної діяльності серед винахідників, інноваторів, авторів, креаторів,
  • збільшення обізнаності щодо набуття, використання та захисту прав інтелектуальної власності,
  • підвищення рівня патентної грамотності.

   

  Нині Головний офіс TISC розширює напрями діяльності мережі центрів підтримки технологій та інновацій, акцентуючи на розвиток інноваційної діяльності та створення високоякісного патентно-інформаційного продукту. Це має допомоги винахідникам, інноваторам, авторам, креаторам не тільки створювати проєкти, а й комерціалізовувати їх. На цьому наголосила Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій IP офісу: 

   

  “Важливим є проведення всесторонньої комунікації з представниками регіональних TISC з метою пошуку ефективних шляхів розвитку мережі TISC та покращення доступу до технологічної інформації шляхом доступу до баз даних та підвищення можливостей щодо ефективного використання такої інформації”.

   

  Анастасія Ярмолюк
  Анастасія Ярмолюк

   

  Одним із пріоритетів діяльності IP офісу є розвиток інноваційної екосистеми України, – підкреслила Вікторія Кречко, провідна фахівчиня з інтелектуальної власності відділу розвитку інноваційної екосистеми:

   

  “Малі та середні підприємства є важливими стейкхолдерами у розвитку інноваційної екосистеми. Саме тому налагодження співпраці з ними для IP офісу є важливим напрямом. Це сприятиме, в тому числі, виведенню університетських розробок на ринок та налагодженню комунікації між академічною спільнотою та бізнесом. Що своєю чергою значно підвищить рівень комерціалізації інтелектуальної власності”.

   

  Вікторія Кречко
  Вікторія Кречко

   

  Про смарт-спеціалізацію розвитку Тернопільщини – як важливий напрям підвищення його конкурентоспроможності та інноваційної активності – розповіли представники Інституту сталого регіонального розвитку в м. Тернопіль.

   

  Також під час зустрічі сторони підкреслили необхідність подальшої співпраці для залучення інвесторів та отримання грантів на розвиток інноваційної діяльності українських талантів, проведення нетворкінгу зі стейкхолдерами, а також підвищення ефективності охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Зокрема для малого і середнього бізнесу, а також управління інноваційними проєктами в сфері креативних індустрій.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає