Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Просування мережі TISC та гармонізація законодавства: зустріч ІР офісу та Інноваційного Холдингу Sikorsky Challenge
  10 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Просування мережі TISC та гармонізація законодавства: зустріч ІР офісу та Інноваційного Холдингу Sikorsky Challenge

   

  Міжнародні практики, вдосконалення українського законодавства та необхідне для розбудови інноваційної екосистеми держави обговорювали представники ІР офісу та Інноваційного Холдинга Sikorsky Challenge, співзасновником якого виступає КПІ ім. Ігоря Сікорського.

   

  Важливими напрямками роботи, на думку команди ІP офісу, є:

   

  •  відновлення функціонування, підтримка та просування діяльності мережі TISC (Technology and Innovation Support Center),
  •  надання інформаційної та консультаційної підтримки учасникам інноваційної екосистеми з питань комерціалізації результатів інтелектуальної та творчої діяльності,
  • трансфер технологій,
  • узагальнення міжнародної практики застосування законодавства у сфері інновацій та здійснення популяризаційних заходів з метою розвитку інноваційної системи,
  • розробка пропозицій та вдосконалення нормативно-правового, методологічного та інформаційно-аналітичного забезпечення сфери інновацій.

   

  “Національні стандарти в сфері інноваційної діяльності, гармонізовані з європейськими та міжнародними стандартами, сприятимуть якісному та ефективному процесу формування пропозицій для удосконалення законодавства. А функціонування мережі TISC та її подальший розвиток буде сприяти підвищенню ефективності інноваційної діяльності та охорони прав інтелектуальної власності. Це також сприятиме зростанню сектору креативних індустрій, формуванню креативних середовищ і концепту креативної економіки”, – зауважив Ігор Паренчук, заступник директора ІР офісу.

   

  Своєю чергою представники КПІ запропонували напрацювати спеціальний курс з управління інтелектуальною власністю або освітню програму з підготовки фахівців з трансферу технологій. Підготовка таких фахівців буде сприяти комерціалізації інтелектуальної власності та ефективній розбудові інноваційної екосистеми України.

   

  Довідково:

   

  “Sikorsky Challenge Україна” (SCU) – це відкрита інноваційна екосистема, що об’єднує інституції країни, які зацікавлені в розвитку української інноваційної економіки. Це університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає