Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Україна припинила міжурядову угоду з рф про співпрацю в сфері охорони промислової власності
  09 Серпня 2023 Коментарів немає Irena

  Україна припинила міжурядову угоду з рф про співпрацю в сфері охорони промислової власності

   

  Кабінет Міністрів України припинив дію тридцятирічної угоди з російською федерацією про співпрацю у сфері охорони промислової власності. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 8 серпня 2023 року, — повідомляє Урядовий портал. 

   

  Йдеться про міжурядову угоду про співробітництво в сфері охорони промислової власності, яку було укладено між Україною та росією в 1993 році. Документом сторони, зокрема, визнавали дію на своїх територіях раніше виданих охоронних документів СРСР на об’єкти промислової власності. Відповідно до документу, фізичні та юридичні особи однієї держави мали користуватися на території іншої держави патентними фондами, бібліотеками, банками даних, які мають відношення до промислової власності, на тих же умовах, що й власні фізичні та юридичні особи.

   

  Також угода надавала право заявникам з рф подавати в Патентне відомство України заявки на видачу охоронних документів України і вести по них листування російською мовою. Дзеркального права для українських заявників Угода не передбачала.

   

  «Продовжуємо зачищати нормативно-правове поле від сміття та приводити правову базу в відповідність до сучасних реалій. Єдиним актом, підписаним державою-агресором, та цікавим для України є акт про капітуляцію росії. Збройні сили України наразі працюють над його оформленням», – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

   

  Читайте також:

   

  Міжнародне співробітництво в IP сфері: Мінекономіки підписало Меморандум з ВОІВ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає