Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Відбулася звітна конференція трудового колективу ІР офісу
  28 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Відбулася звітна конференція трудового колективу ІР офісу

   

  Під час звітної конференції трудового колективу Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ/IP офіс) профспілковий комітет підбив підсумки діяльності у 2023 році.

   

  Порядок денний конференції включав такі питання:

   

  • Звіт адміністрації УКНОІВІ
  • Звіт профспілкового комітету
  • Звіт ревізійної комісії профспілкової організації
  • Загальні питання

   

   

  Виступаючи з першого питання порядку денного, очільниця ІР офісу Олена Орлюк презентувала Звіт адміністрації про виконання Колективного договору. Серед іншого вона акцентувала увагу на питаннях дотримання норм трудового законодавства та законодавства про соціальне забезпечення з урахуванням воєнного стану, фінансової складової діяльності організації, забезпечення належних умов праці для колективу.

   

  Також було заслухано та обговорено звіт голови профспілкового комітету Ігоря Матусевича. Зокрема, він розповів історію створення профспілкової організації, основні цілі та завдання профспілки, а також напрями співпраці з адміністрацією ІР офісу.

   

  Олена Орлюк та Ігор Матусевич

   

  За його словами, у 2023 році зусилля профспілкового комітету ІР офісу були спрямовані насамперед на переговорному процесі по укладанню Колективного договору, активній участі профкому в розробці Правил внутрішнього трудового розпорядку, Положення про оплату праці та інших внутрішніх документів.

   

  Заслухавши та обговоривши звіт адміністрації про виконання Колективного договору, а також звіт Ревізійної комісії профспілки УКРНОІВІ про роботу профспілкового комітету, який презентувала начальниця Департаменту інформаційно-документального забезпечення Вікторія Грищенко, конференція постановила взяти звіти до відома та затвердити.

   

  Також делегати конференції постановили роботу адміністрації та Профкому за 2023 рік визнати задовільною.

   

   

   

  Читайте також:

   

  Мін’юст зареєстрував Положення про представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених)

   

  Lab2Market Veterano: інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає