Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Ми зараз ведемо високотехнологічну війну, – представник Міноборони Віталій Чернюк під час марафону IP&I
  27 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Ми зараз ведемо високотехнологічну війну, – представник Міноборони Віталій Чернюк під час марафону IP&I

   

  Інноваційний розвиток, цифровізація та інформаційні технології є пріоритетними для перемоги та посилення оборонного потенціалу країни. Про це учасникам марафону IP&I, організованого IP офісом, нагадав керівник експертної групи Міністерства оборони України Віталій Чернюк, в минулому генеральний директор Наукового парку КНУ імені Тараса Шевченка, військовослужбовець, який нещодавно повернувся до столиці після півроку в Бахмуті.

   

  «Ми зараз ведемо високотехнологічну війну. Попри розповсюджену думку про відсталість противника, ми воюємо проти дійсно високотехнологічної армії. Радий, що в Міноборони ефективно працює Центр інновацій та оборонних технологій. Також вчора запущено кластер, єдину координаційну платформу в галузі defense tech в Україні  BRAVE1. Всі високотехнологічні проекти, які ми сьогодні реалізовуємо, необхідно впроваджувати якомога швидше, і швидше доставляти результати їхньої роботи на фронт, щоб наближати нашу перемогу», – наголосив Віталій Чернюк.

   

   

  Також представник Міноборони торкнувся питань розвитку IP сфери та комерціалізації інтелектуальної власності.

   

  «Ефективне регулювання IP об’єктів в інноваційних структурах, отримання доходу від комерціалізації IP університетами та науковими установами можливе – це було доведено під час моєї роботи на посаді очільника Наукового парку КНУ імені Тараса Шевченка разом з колегами, які сьогодні працюють в команді IP офісу а також в інших профільних структурах.

   

  Цей успішний досвід, як і досвід створення Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року, де я брав активну участь, також впровадження змін до українського законодавства про наукові парки, трансфер технологій необхідно поширювати.

   

  Досягнення нашої команди за відносно короткий термін є сигналом позитивних змін у державі і підтвердженням того, що сфера IP та інновацій ефективно розвиватиметься і далі. Влада, представники волонтерського руху як найбільш активна частина суспільства – всі розуміють необхідність оперативної роботи та впровадження змін, щоб наблизити нашу перемогу в тяжкій високотехнологічній війні. Радий, що ми всі гуртуємося для досягнення перемоги і подальшого процвітання України», – підсумував Віталій Чернюк.

   

  Довідково:

   

  Дводенний марафон IP&I: «Як комерціалізувати інтелектуальну власність», організований IP офісом за підтримки iHUB до Міжнародного дня інтелектуальної власності, проходить 27-28 квітня в офлайн-режимі в Києві. У заході беруть участь представники інноваційного процесу від держави, науки та бізнесу: фахівці IP офісу та профільних міністерств (Мінекономіки, МОН, Міноборони), освітніх та науково-дослідницьких закладів, Українського фонду стартапів, професійних та бізнес-асоціацій тощо.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає