Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Реєстрація авторського права: за участі IP офісу відбувся вебінар у Харківському політехнічному інституті
  30 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Реєстрація авторського права: за участі IP офісу відбувся вебінар у Харківському політехнічному інституті

   

  Разом із представниками вишу обговорили всі актуальні питання, що виникають при реєстрації авторського права. Спікером заходу виступила представниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Любов Майданик.

   

  У рамках вебінару “Реєстрація авторського права”, організованого Національним технічним університетом “Харківський політехнічний інститут”, йшлося про тонкощі державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також про особливості практики застосування.

   

  Разом із представниками університету обговорили всі актуальні питання, що виникають при реєстрації авторського права, та приділили окрему увагу змінам, які приніс новий Закон України “Про авторське право і суміжні права”, що набув чинності 1 січня 2023 року.

   

  Однією з ключових тем дискусії стала реєстрація авторського права на службовий твір, зокрема, права роботодавця щодо реєстрації авторського права на твір, створений його працівником у порядку виконання трудових обовʼязків.

   

  Спікер заходу – представниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Любов Майданик – зазначила:

   

  “Україна наразі стоїть перед викликом захисту творчих потенціалів своїх громадян. Тож актуалізацією питання реєстрації авторського права ми дбаємо про їхню безпеку та визнання. Це не тільки статус юридичної охорони, але й могутній крок до розвитку культурного спадку, інновацій та творчого потенціалу нашої країни. Реєстрація авторського права — це шлях до визнання та належного винагородження за наші творчі досягнення, а також засіб побудови справедливого та інтелектуального суспільства, де ідеї мають цінність, а творці – повагу”.

   

  Вдячні керівництву Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” та учасникам вебінару за запрошення та дуже змістовний захід.

   

  Читайте також:

   

  Інтелектуальна власність у спорті: як захистити і заробити (онлайн-семінар від ІР офісу)

   

  Штучний інтелект та авторське право: лекція представниць IP офісу у Марафоні Креативної Практики (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає