Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ВОІВ має припинити фінансувати російські проєкти, – українська делегація на 35-й сесії Комітету ВОІВ з програми та бюджету 
  24 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  ВОІВ має припинити фінансувати російські проєкти, – українська делегація на 35-й сесії Комітету ВОІВ з програми та бюджету 

   

  Українська делегація закликає Всесвітню організацію інтелектуальної власності припинити фінансування проєктів в російській федерації. Цю вимогу озвучив голова делегації, перший заступник директора ІР офісу Богдан Падучак під час 35-ї сесії Комітету ВОІВ з програми та бюджету. 

   

  Йдеться про такі російські проєкти:

  • фінансування Зовнішнього офісу в москві;
  • фінансування усіх проєктів розвитку, зокрема мережі TISC та Національного навчального центру ІВ;
  • фінансування участі делегатів від російської федерації у засіданнях Асамблей держав-членів, постійних комітетів та робочих груп ВОІВ за рахунок ВОІВ.

   

  Ми закликаємо міжнародну спільноту діяти у відповідь на агресивну війну росії проти України, як це передбачено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН “Агресія проти України”. Міжнародне співтовариство має бути єдиним і сильним задля збереження потенціалу основних норм і принципів міжнародного права. росія не має права надалі формувати міжнародний порядок денний. Вона була виключена з понад 25 міжнародних організацій та інших форматів багатостороннього співробітництва”, – заявив перший заступник директора ІР офісу Богдан Падучак.

   

  Богдан Падучак, WIPO, PBC 35
  Богдан Падучак

   

  Українська делегація у складі представників Міністерства економіки України та ІР офісу навела приклад рішення ВООЗ перенести офіс з російської столиці до Данії.

   

  Ми також хотіли б звернути увагу шановних делегатів та Секретаріату ВОІВ на рішення ВООЗ закрити офіс ВООЗ з неінфекційних захворювань у москві та перенести його до Копенгагена. Це чудовий приклад для інших міжнародних організацій, в т.ч. ВОІВ, щоб позбутися згубного впливу росії та показати, що ті, хто порушують правила, будуть покарані.

   

  Делегація України твердо переконана, що своєчасна і всебічна оцінка передбачених бюджетом кадрових і некадрових ресурсів, виділених російській федерації, дозволить державам-членам приймати обґрунтовані та виважені рішення щодо майбутнього мережі”, – підкреслив Богдан Падучак.

   

  Засідання 35-ї сесії Комітету ВОІВ з програми та бюджету (PBC) проходить з 22 до 26 травня 2023 року в м. Женева, Швейцарія.

   

  WIPO, PBC 35

   

  WIPO, PBC 35

   

  WIPO, PBC 35

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає