Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ВОІВ опублікувала звіт про допомогу та підтримку Україні та вплив війни на інноваційний і креативний сектори та систему ІВ
  08 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  ВОІВ опублікувала звіт про допомогу та підтримку Україні та вплив війни на інноваційний і креативний сектори та систему ІВ

   

  Міжнародне бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ/WIPO) провело комплексну оцінку впливу війни на сектор інновацій та креативності України. Для цього були використані всебічні консультації зі стейкхолдерами різних рівнів за допомогою анкетування, інтерв’ю, досліджень та аналізу даних.

   

  Поштовхом для проведення унікального дослідження ВОІВ стало Рішення № A/63/8 «Допомога та підтримка інноваційного й креативного секторів та системи інтелектуальної власності України», прийняте 20 липня 2022 року під час проведення 63-ї серії засідань Генеральних Асамблей Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

   

  Під час дослідження в оцінці та консультаціях взяли участь близько 100 українських стейкхолдерів – органів державної влади, бізнесу, професійної спільноти, креативних індустрій, навчальних та наукових установ та ін.

   

  Завдяки аналізу даних, отриманих через анкетування, інтерв’ю та інші методики, були зроблені висновки, зазначені у Звіті ВОІВ, зокрема:

   

  «Війна справила глибокий вплив на українське суспільство та економіку. Згідно зі звітом швидкої оцінки збитків та потреб Світового банку, війна призвела до більш ніж 135 мільярдів доларів США прямих збитків будівлям та інфраструктурі.

   

  Найбільше постраждали:

  • житловий сектор (38%),
  • транспорт (26%),
  • енергетика (8%),
  • торгівля і промисловість (8%),
  • сільське господарство (6%).

   

  Валовий внутрішній продукт України скоротився на 29,2% у 2022 році.

   

  Близько 9 655 цивільних осіб загинули, а 13,5 мільйона осіб – близько 30 % населення України – були змушені покинути свої домівки».

   

  Ознайомитись із повним Звітом англійською мовою можна за посиланням.

   

  Читайте також:

   

  Трагічний ланцюг подій, розпочатий анексією у 2014 році, глибоко вплинув на історію та культуру корінного кримськотатарського народу – українська делегація на засіданні WIPО

   

  IP та метавсесвіт: трильйонний бізнес чи нові системні проблеми?

   

  7-й раунд Дискусії WIPO Курси WIPO Academy: оберіть цікаву для вас програму й отримуйте IP-освіту

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає