Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інвестиції в український IT-сектор та інновації: запрошуємо на міжнародну конференцію Invest in Bravery.IT 
  12 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Інвестиції в український IT-сектор та інновації: запрошуємо на міжнародну конференцію Invest in Bravery.IT 

   

  Світ має активізувати співпрацю з українськими винахідниками та інноваторами. Час інвестувати в українські розробки та захищати інтелектуальну власність в Україні. 19 квітня IP офіс долучається до участі у заході Invest in Bravery.IT.

   

  Мета цієї конференції: продемонструвати міжнародній спільноті, що українські винахідники та інноватори, зокрема у секторах IT та високих технологій, залишаються успішними і продуктивними. І навіть під час повномасштабної війни вони перевершують очікування у виконанні проєктів, активно співпрацюють з міжнародними партнерами, долаючи перешкоди та підтримуючи безперервність бізнесу.

   

  У конференції візьмуть участь:

   

  Марина Зенова, начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу, візьме участь у панельній дискусії «Технології як майбутнє безпеки України», де, серед іншого, будуть обговорені питання забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності та здійснення трансферу технологій в Україні.

   

  Запрошуємо долучитися до заходу. Конференція буде проведена 19 квітня в офлайн-форматі в центрі Києва. Точне місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

   

  Робоча мова заходу: англійська.

  Зареєструватись на захід можна за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає