Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР офісом затверджені документи з медіації
  11 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР офісом затверджені документи з медіації

   

  Для запровадження сервісу ІР-медіації Центром медіації та посередництва ІР офісу створено та, у співпраці зі спільнотою провідних медіаторів, доопрацьовано документи з питань медіації.

   

  Йдеться про:

  • Кодекс професійної етики. Документ встановлює професійні стандарти якості надання послуг із забезпечення підготовки та проведення медіації при вирішенні спорів у сфері інтелектуальної власності на базі IP офісу та визначає етичні принципи поведінки медіаторів, які залучаються до цього процесу.

   

  Відповідні документи затверджені наказом від 07.09.2023 № 159-Н/2023.

   

  Звертаємо увагу, що Правила проведення медіації у сфері інтелектуальної власності набувають чинності після внесення відповідних доповнень до Порядку надання платних послуг Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (IP офіс), затвердженого наказом УКРНОІВІ від 17.02.2023 № 38-Н/2023, щодо послуг з медіації.

   

  Отже, із заявами про проведення медіації можна буде звертатися до Центру медіації та посередництва IP офісу після внесення відповідних доповнень до вказаного Порядку, про що буде повідомлено додатково.

   

  Центр медіації та посередництва IP офісу принагідно висловлює подяку професійній спільноті медіаторів за співпрацю в процесі впровадження IP-медіації в Україні. Окремо хочемо відзначити за активне долучення до запуску сервісу медіації на базі ІР офісу: Марину Саєнко, Ірину Бондаренко, Маркіяна Вариводу, Юлію Ісаєнко, Наталію Ковалко, Катерину Наровську, Олену Степаненко та Ольгу Хмарук.

   

  Запрошуємо медіаторів, які спеціалізуються на проведенні ІР- та/або бізнес-медіацій, до співпраці та реєстрації в Реєстрі медіаторів, які залучаються до вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності.

   

  Читайте також:

   

  Медіація як додатковий інструмент альтернативного вирішення спорів

   

  Навчальні програми з медіації: добірка від ІР офісу

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає