National IP&Innovations Hub повідомляє про успішне завершення пілотної програми “Розбудова потенціалу щодо комерціалізації інноваційних технологій, розроблених університетами”. Тренери програми – відомі американські науковці: доктор Стенлі Ковальскі та професор Марк Тейтел. До команди організаторів також увійшов український юрист Дмитро Мельник.
Учасниками пілотної програми стали регіональні інноваційні хаби, створені на базі університетів:
Представники університетів і хабів отримали знання та практичні навички (на основі досвіду фахівців команди програми) у таких напрямах:
Стенлі Ковальскі та Марк Тейтел неодноразово наголошували на актуальності та важливості ІР політики для ЗВО. Адже у США ІР політика університетів є ключовим інструментом для залучення інвестицій та створення ефективних колаборацій з бізнесом. А також слугує драйвером для подальших інновацій.
Стенлі Ковальскі
Марк Тейтел
Під час курсу обговорили не лише юридичні аспекти захисту інтелектуальної власності та ведення переговорів, а й важливість побудови партнерських відносин та довіри між сторонами. Учасники навчилися знаходити компроміси, вирішувати складні ситуації та приймати рішення, які принесуть користь обом сторонам.
“Ми глибоко вдячні нашим тренерам – доктору Стенлі Ковальскі, професору Марку Тейтелу та Дмитру Мельнику. Їхній багатий досвід, знання та цінні поради допомогли учасникам зрозуміти не лише теоретичні аспекти комерціалізації, а і їх практичне застосування. Закінчення цього курсу – це старт нового етапу, де здобуті знання стануть основою для практичних змін у сфері управління інтелектуальною власністю. Тим самим посилюючи можливості університетів у комерціалізації інтелектуальної власності та розвитку партнерств”, – зазначила начальниця департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда.
Ольга Кронда
ІР офіс щиро вітає учасників із завершенням програми та вірить, що здобуті знання стануть основою для активної комерціалізації інтелектуальної власності, розвитку партнерств із бізнесом та зміцнення позицій наших університетів на міжнародному рівні. Це у підсумку має стати потужним двигуном економічного зростання України.
Читайте також
ІР офіс презентує Дорожню карту регіональних інноваційних хабів
Коментарів немає