Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Підтримка української IP-освіти та культури: відбулася зустріч із керівництвом Академії WIPO та TDC
    28 Липня 2023 Коментарів немає Irena

    Підтримка української IP-освіти та культури: відбулася зустріч із керівництвом Академії WIPO та TDC

     

    Попри війну, українська Академія планує проводити набагато більше заходів для студентів, підлітків, експертів у сфері ІВ та фахівців у галузі трансферу технологій.

     

    Відбулася онлайн-зустріч між керівництвом українського IP офісу, Академії ВОІВ (WIPO Academy) та Відділу країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ (WIPO TDC).

     

    З українського боку в обговоренні взяли участь очільниця IP офісу Олена Орлюк, перший заступник  Богдан Падучак та представники української Академії ІВ. Представництво Академії ВОІВ очолив її виконавчий директор Шериф Саадаллах. А з боку WIPO TDC – директор Хабіп Асан.

     

    За результатами зустрічей під час 64-й серії засідань Асамблей держав-членів ВОІВ, у першу чергу, з Генеральним директором організації Дареном Тангом, було домовлено про посилення співпраці.

     

    Зокрема, Олена Орлюк відзначила низку результатів обговорень та проєктів за підсумками цих тісних зустрічей:

     

    • ми відновили роботу над проектами Академії ІВ в Україні після того, як вони були зупинені російською військовою агресією;
    • українська Академія планує проводити набагато більше заходів за підтримки ВОІВ для студентів, підлітків, експертів у сфері ІВ та фахівців у галузі трансферу технологій;
    • після зустрічі з паном Тангом ми хотіли би спланувати спільну з ВОІВ магістерську програму;
    • також тренінги для молодих експертів з питань експертизи та реєстрації об’єктів ІВ;
    • проведення Літньої школи в наступному році;
    • подальша підтримка діяльності нашої Академії, розробки її веб-сайту та розробки навчальних програм.

     

    Пані Олена подякувала керівництву Академії ВОІВ та TDC за розуміння та підтримку України в цілому та нашої Академії зокрема:

     

    “Це відіграє важливу роль у розбудові економічно сильної, креативної та інноваційної України. Ми щиро вітаємо співпрацю з Академією ВОІВ, оскільки кваліфіковані IP-експерти є ключем до розбудови потужної екосистеми та системи інтелектуальної власності. Саме тому, навіть під час війни ми маємо амбітні плани з розвитку й віримо, що з вашою підтримкою вони цілком реалістичні”, – зазначила директорка IP офісу.

     

    Богдан Падучак також подякував командам Академії ВОІВ та TDC за невпинну допомогу Україні та відмінну комунікацію до всіх спільних проєктів.

     

    “З моменту підписання Меморандуму між Мінекономіки та ВОІВ щодо Національного навчального центру інтелектуальної власності, Україна отримала виняткову підтримку та відкрила нові горизонти для покращення нашої IP-культури та професійного потенціалу. Зараз, завдяки постійній підтримці ми віримо, що зможемо не тільки наздогнати, але й перегнати наші показники, що були до початку війни. Ми раді отримати такий теплий та професійний підхід у нашій співпраці з ВОІВ”, – акцентував Богдан Падучак.

     

     

    Довідково

     

    Академія ІВ – міжнародний проєкт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), який реалізується в Україні на базі IP офісу. Його мета – бути провідною платформою для навчання кожного інтелектуальній власності впродовж життя.

     

    Місія Академії полягає у підвищенні грамотності та розвитку культури ІВ, обізнаності про права творців, сприяння підвищення рейтингу України в Глобальному індексі креативності та Глобальному індексі інновацій.

     

    Читайте також:

     

    Іміджеві права та методи боротьби з паразитичним маркетингом у спорті: онлайн-семінар від IP офісу

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає