Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Підвищення кваліфікації українських фахівців і промоція української сфери інтелектуальної власності: зустріч керівництва ІР офісу з INTA
  07 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Підвищення кваліфікації українських фахівців і промоція української сфери інтелектуальної власності: зустріч керівництва ІР офісу з INTA

   

  Поглиблення співпраці, підвищення рівня кваліфікації українських фахівців та спільні заходи для просування знань та культури ІВ обговорювали на зустрічі керівництва IP офісу з керівництвом Міжнародної асоціації торговельних марок (International Trademark Association – INTA).

   

  Розмова відбулась у Женеві на полях Генасамблеї ВОІВ. У зустрічі взяли участь:

  • Олена Орлюк, очільниця ІР офісу,
  • Владислав Білоцький, заступник директора ІР офісу,
  • Етьєн Санс де Аседо, INTA CEO,
  • Джомарі Фредерікс, президент INTA 2023,
  • Девід Лоссіньол, президент INTA 2019,
  • Рональд Ван Туйль, президент INTA 2016,
  • Тат-Тьєнн Луембе, голова представництва INTA в Європі та міжурядових організаціях,
  • Хізер Штайнмаєр, директор з питань політики INTA.

   

   

  Зокрема обговорили:

  • підвищення рівня кваліфікації працівників та спільні проєкти для консолідації зусиль у подоланні існуючих викликів;
  • розвиток інноваційної інфраструктури, як одного з інструментів технологічного відновлення, покращення інвестиційного клімату, інноваційного розвитку країни та бізнесу;
  • проведення спільних заходів з підвищення правової культури у сфері ІР.

   

  Попри усі виклики повномасштабної війни, Україна докладає максимальних зусиль для допомоги ІP-спільноті та економіці, – наголосила очільниця ІР офісу Олена Орлюк.

   

  Навіть попри всі проблеми, з якими ми стикаємося через російську війну, ми готові працювати над проектами разом. Співпраця з міжнародними партнерами важлива для нас як ніколи раніше. Наш головний пріоритет – якісний сервіс, який допоможе Україні бути інноваційною та привабливою для національного бізнесу та країн, які нас підтримують”.

   

  Окремо Олена Орлюк наголосила на принципах роботи ІР офісу і важливості міжнародного досвіду для української сфери інтелектуальної власності.

   

  Відкритість, фаховість, прозорість та нульова толерантність до корупції є основними принципами нашої діяльності. Ми твердо віримо в реалізацію цих принципів шляхом тісної співпраці з міжнародними та національними професійними організаціями. Ми цінуємо та повністю підтримуємо роботу INTA з розбудови єдиної та сильної ІР- спільноти. Розуміємо, що ІР не може існувати ізольовано і тільки колективні дії можуть протистояти глобальним викликам. Ми докладаємо максимальних зусиль для боротьби з негативними наслідками війни та спільної допомоги українській ІР-спільноті та економіці й готові працювати над спільними проєктами”.

   

  У ході зустрічі окреслили і плани щодо підвищення кваліфікації українських фахівців і промоції української IP-сфери у світі.

   

  Ми раді можливості тісніше співпрацювати з вами. Ми пропонуємо зосередити нашу спільну увагу на допомозі фахівцям у підвищенні їхньої кваліфікації та організації заходів, спрямованих на просування знань та культури ІВ. Ми також будемо вдячні за вашу допомогу у просуванні української системи ІВ, її фахівців та проблем, з якими вони стикаються, у світі”, – підсумувала Олена Орлюк.

   

   

  Читайте також:

   

  Збереження потенціалу нації: Україна окреслила свої головні пріоритети безпеки та розвитку для IP-сфери та подякувала за міжнародну підтримку під час Асамблей ВОІВ

   

  Делегація українського IP офісу розпочала роботу в межах Асамблей держав-членів ВОІВ

   

  Євроінтеграція сфери інтелектуальної власності: ІР офіс підписав меморандум про співпрацю з EUIPO

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає