Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Збереження потенціалу нації: Україна окреслила свої головні пріоритети безпеки та розвитку для IP-сфери та подякувала за міжнародну підтримку під час Асамблей ВОІВ
  06 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Збереження потенціалу нації: Україна окреслила свої головні пріоритети безпеки та розвитку для IP-сфери та подякувала за міжнародну підтримку під час Асамблей ВОІВ

   

  Наша делегація подякувала за солідарність міжнародної спільноти та висловила підтримку нової місії та бачення Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

   

  У Швейцарії триває 64-та серія засідань Асамблей держав-членів ВОІВ. Із загальною заявою української делегації виступила Євгенія Філіпенко – Постійний представник України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві:

   

  “Україна активно розвиває сферу інтелектуальної власності. Нещодавнє приєднання до Марракеського договору демонструє нашу відданість міжнародним стандартам ІВ та захисту вразливих груп населення. Ми прийняли перспективне законодавство про авторське право і суміжні права, яке дозволяє нам адаптуватися до технологій, що розвиваються, та викликів, з якими стикаються наші творці. Ми також прийняли низку законів, спрямованих на посилення охорони прав інтелектуальної власності національних та іноземних користувачів відповідно до норм ЄС. Європейська інтеграція залишається пріоритетом і значною мірою визначає наші дії та політику. Однак нашим головним національним пріоритетом є збереження життя та потенціалу нашої нації в умовах триваючої війни росії проти України”, – зазначила Євгенія Філіпенко.

   

   

  Пані Постійний представник акцентувала на масштабах агресивної війни росії проти України. Та зазначила, що попри значні руйнування та збитки (пошкоджено чи знищено вже понад 100 тисяч об’єктів цивільної інфраструктури, загальна вартість реконструкції та відновлення зросла до $411 мільярдів) Уряд України, за міжнародної підтримки, впроваджує життєво важливі програми, спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу, креативних індустрій, а також осіб, які постраждали від війни.

   

  Також у загальному зверненні Україна висловила вдячність за солідарність та підтримку, отриману від ВОІВ, держав-членів регіональної групи CEBS, групи В та всіх організацій та країн-однодумців.

   

  Окремо українська делегація подякувала Міжнародному бюро за підготовку Звіту про допомогу та підтримку України, який підтверджує глибокий руйнівний вплив російської агресії на українське суспільство та економіку.

   

  “Ми хотіли б підкреслити важливість підтримки глобальних послуг ІВ. Це стосується тем, які будуть обговорюватися під час дискусій у рамках Союзу РСТ, зокрема тих, що були ініційовані Урядом України. Ми з повагою підтримуємо нову місію та бачення ВОІВ, які полягають у тому, щоб сприяти розвитку збалансованої та ефективної глобальної екосистеми ІВ для підтримки інновацій та творчості в інтересах сталого майбутнього в динамічній взаємодії між правом, політикою та практикою. І ми високо цінуємо зусилля ВОІВ та її держав-членів у реалізації цієї важливої мети. Ви можете розраховувати на активний внесок України у ці зусилля”, – додала Євгенія Філіпенко.

   

  Нагадаємо, окрім Постійного представництва при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, Україну на Генеральній Асамблеї представляють також Міністерство економіки та IP офіс.

   

  Захід триватиме до 14 липня, його пряма трансляція доступна за посиланням.

   

  Читайте також:

   

  Делегація українського IP офісу розпочала роботу в межах Асамблей держав-членів ВОІВ

   

  Євроінтеграція сфери інтелектуальної власності: ІР офіс підписав меморандум про співпрацю з EUIPO

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає