Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Державні сервіси мають у першу чергу орієнтуватись на потреби бізнесу, — Олена Орлюк на зустрічі зі Спілкою українських підприємців
  05 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Державні сервіси мають у першу чергу орієнтуватись на потреби бізнесу, — Олена Орлюк на зустрічі зі Спілкою українських підприємців

   

  Запорука успішного і якісного державного сервісу — орієнтація на потреби бізнесу. Саме тому ІР офіс зосереджений на постійному діалозі з профільними і бізнес-асоціаціями та зацікавлений в глибокому розумінні бізнес-процесів, пов’язаних з інтелектуальною власністю. Про це повідомила керівниця ІР офісу Олена Орлюк під час зустрічі з представниками Спілки українських підприємців.

   

  «Один зі стандартів роботи ІР офісу — постійний діалог із бізнесом, професійним середовищем та ІР-сферою. Ми переконані, що, вибудовуючи свої сервіси, держава має в першу чергу орієнтуватись на потреби бізнесу та запити клієнтів. Такі зустрічі вже стали постійним форматом роботи. Зокрема і в опрацюванні законодавчих ініціатив ми в першу чергу комунікуємо з ринком, а вже потім виходимо з цими пропозиціями до Міністерства чи до Парламенту. В нас є розуміння того, що відпрацьовані зі стейкхолдерами ініціативи позитивно сприйматимуться ринком і такий діалог допомагатиме сфокусуватись на вирішенні найбільш актуальних завдань, — підкреслила керівниця ІР офісу.

   

  На зустрічі обговорили зокрема:

  • Скорочення строків розгляду заявок на ТМ.
  • Питання роботи Апеляційної палати та інших колегіальних органів.
  • Прогалини законодавства у ІР-сфері та їх усунення.
  • Активізацію роботи над змінами законодавства про винаходи.
  • Гармонізацію українського та європейського законодавства.
  • Запровадження європейських практик ефективного захисту прав інтелектуальної власності та підвищення ІР-культури в цілому.

   

  Команда ІР офісу запевнила, що серед іншого концентрується на цифровізації усіх процесів, повноцінному відображенні міжнародних реєстрацій в СІС та оптимізації роботи електронних систем взаємодії з заявниками. На цьому наголосив радник директора IP офісу Микола Потоцький.

   

  «По СІС ведеться комплексна робота. Пріоритетними напрямами є забезпечення повноцінного відображення в СІС інформації про міжнародні реєстрації, доповнення інформацією про підсанкційних осіб, щоб бізнес мав додаткові можливості верифікувати контрагента на предмет санкційних ризиків, удосконалення інструментів пошуку. Команда ІР офісу активно працює над цими завданнями, проте стикається з технічними питаннями, вирішення яких потребує часу. Також працюємо над запуском повноцінного електронного кабінету, який має значно спростити взаємодію з Офісом», — запевнив радник директора ІР офісу.

   

  Зустріч зі Спілкою українських підприємців

   

  Зі свого боку представники Спілки українських підприємців запевнили, що готові долучитись до розробки законопроектів, потрібних і корисних для бізнесу.

   

  Зустріч зі Спілкою українських підприємців

   

  Зустріч зі Спілкою українських підприємців

   

  Зустріч зі Спілкою українських підприємців

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає