Цього разу мова йтиметься про ефективні методи захисту прав інтелектуальної власності для бізнесу: традиційні та альтернативні. У чому їх плюси та мінуси? Та чому саме медіація має стати ефективним інструментом для українського підприємництва?
В Україні одним із популярних способів захисту прав інтелектуальної власності є звернення до суду, що дозволяє правовласникам вимагати компенсацію за завдані збитки та припинення порушення їхніх прав. При цьому у світі, за даними Gitnux, 90% компаній зі списку Fortune 500 користуються послугами альтернативного вирішення спорів (ADR), зокрема медіацією. Це є свідченням того, що медіація є високоефективним інструментом для вирішення бізнес-спорів.
Поговорити про це запрошуємо на ІІІ засідання Дискусійного клубу, запровадженого Центром медіації та посередництва IP офісу.
Дискусія організована спільно з TISC (Technology and Innovation Support Center), отже торкнемося і питань інновацій при впровадженні альтернативних методів вирішення спорів.
Цього разу захід, який збере правників-медіаторів, матиме тему: “Суд VS медіація: діалог з бізнесом”.
Спікерами від IP офісу виступлять:
Дата, час: 7 листопада 2024 року, 11:00
Формат: гібридний (офлайн та онлайн).
Реєстрація – за посиланням.
Долучайтеся до обговорення та дізнайтеся більше про актуальні інструменти IP захисту, які можуть допомогти вашому бізнесу.
Довідково:
TISC (Technology and Innovation Support Center) ‒ міжнародний проєкт підтримки винахідництва, інновацій та стартап-проєктів WIPO, який реалізується в Україні IP офісом, на базі якого функціонує Головний офіс TISC, та Міністерством економіки України.
Місією TISC є забезпечення доступності послуг з підтримки інтелектуальної власності та інновацій у кожному регіоні України. TISC працює над створенням та розвитком проєктів, спрямованих на формування прогресивної та інноваційної економіки України.
Читайте також:
Патентні повірені та IP медіація: відбулось ІІ засідання Дискусійного клубу Центру медіації IP офісу
Коментарів немає