Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Патентні повірені та IP медіація: відбулось ІІ засідання Дискусійного клубу Центру медіації IP офісу
  02 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

  Патентні повірені та IP медіація: відбулось ІІ засідання Дискусійного клубу Центру медіації IP офісу

   

  Як медіація допомагає вирішити конфліктні ситуації і спори та як на практиці застосувати таку процедуру, зокрема у сфері інтелектуальної власності.

   

  Це обговорювали провідні фахівці сфери на ІІ засіданні Дискусійного клубу Центру медіації та посередництва ІР офісу з темою “ІР медіація: оверв’ю від патентних повірених”.

   

   

  Так, патентний повірений Юрій Трачук поділився успішними бізнес-кейсами, які доводять ефективність захисту прав на торговельні марки своїх клієнтів.

   

  “Медіація могла б стати ефективним інструментом вирішення ІР спорів”, – наголосив фахівець і зазначив, що саме переговори найчастіше відіграють ключову роль у досягненні вигідних угод в його практиці. На думку фахівця, це вкотре підтверджує, що медіація є ефективним інструментом, який пропонує альтернативний спосіб вирішення конфліктів.

   

     

   

  “Поки що український бізнес-сектор скептично ставиться до медіації як до інструменту вирішення конфліктів”, – зауважив патентний повірений Денис Боруха. Проте, на його думку, професійна спільнота патентних повірених відкрита до співпраці з медіаторами і вважає, що медіація в сфері інтелектуальної власності може спрацювати.

   

  “Медіація є особливо доцільною для транскордонних спорів”, – підкреслила патентна повірена і медіаторка Анастасія Синиця. Однак для забезпечення та розвитку ІР медіації в Україні потрібно підтримувати високий рівень кваліфікації медіаторів в галузі інтелектуальної власності, особливо з глибоким розумінням специфіки IP прав.

   

   

  Довідково:

   

  “ІР медіація: оверв’ю від патентних повірених” – другий захід у межах Дискусійного клубу Центру медіації. Про подальшу роботу клубу та нові події для сфери інтелектуальної власності – читайте і дивіться на ресурсах IP офісу:

   

   

  Читайте також:

   

  Запровадження ІP медіації в Україні: відбулося перше засідання Дискусійного клубу Центру медіації та посередництва IP офісу

   

  ІР офісом затверджені документи з медіації

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає