Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Оголошення про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу Атестаційної та Апеляційної комісій УКРНОІВІ (IP офісу)
  21 Березня 2024 Коментарів немає Irena

  Оголошення про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу Атестаційної та Апеляційної комісій УКРНОІВІ (IP офісу)

   

  11 березня 2024 року набув чинності наказ Міністерства економіки України від 29.12.2023 № 20599 «Про затвердження Положення про представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та внесення змін до положень з питань атестації та ведення державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених)» (далі – наказ).

   

  Відповідно до Положення про представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), затвердженого цим наказом, атестацію та реєстрацію патентних повірених здійснює УКРНОІВІ, для проведення цієї роботи утворюються Атестаційна та Апеляційна комісії УКРНОІВІ, персональний склад яких затверджується Мінекономіки.

   

  З метою забезпечення організаційних заходів щодо формування персонального складу комісій УКРНОІВІ оголошує початок приймання пропозицій щодо кандидатур:

   

  • до складу Атестаційної комісії та Апеляційної комісії від представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), які мають досвід практичної роботи у сфері правової охорони інтелектуальної власності не менше ніж десять років;

   

  • до складу Апеляційної комісії від видатних науковців, які працюють у сфері інтелектуальної власності.

   

  Пропозиція щодо кандидата до складу Атестаційної комісії та Апеляційної комісії від представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), які мають досвід практичної роботи у сфері правової охорони інтелектуальної власності не менше ніж десять років, повинна містити таку інформацію:

   

  • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності),
  • реєстраційний номер представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного),
  • місце роботи, посада,
  • контактні дані,
  • відомості про досвід практичної роботи у сфері правової охорони інтелектуальної власності,
  • копії документів, що підтверджують зазначену інформацію,
  • категорію представників, від якої подається кандидат,
  • а також інформацію про те, до складу якої комісії подається кандидат.

   

  Одна й та сама особа не може бути членом обох комісій.

   

  Пропозиція щодо кандидата до складу Апеляційної комісії від видатних науковців, які працюють у сфері інтелектуальної власності повинна містити таку інформацію:

   

  • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності),
  • місце роботи, посада,
  • контактні дані,
  • відомості про освіту,
  • копії документів, що підтверджують зазначену інформацію,
  • а також категорію представників, від якої подається кандидат.

   

  До пропозиції може бути додано інформацію про науковий ступінь, вчене звання, стаж наукової, науково-технічної, науково-організаційної, науково-педагогічної діяльності, стаж роботи у сфері інтелектуальної власності.

   

  На обґрунтування даної категорії до пропозиції може бути додано інші відомості, що підтверджують досвід роботи у сфері інтелектуальної власності та визнання в науковій сфері, зокрема відомості про членство в Національній академії наук України або в національних галузевих академіях наук, інформація про відзначення нагородами тощо.

   

  Пропозиції щодо кандидатур до складу Атестаційної та Апеляційної комісій приймаються з 21 березня по 19 квітня (включно) 2024 року.

   

  Документи надсилати:

   

  • за адресою:
   Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій», вул. Дмитра Годзенка, 1, м. Київ, 01601;

   

  • або на електронну пошту:
   office@nipo.gov.ua з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

   

  Довідково:

   

  Атестаційна комісія є колегіальним органом УКРНОІВІ, основною метою діяльності якого є проведення атестації осіб, які висловили намір набути право на зайняття діяльністю патентного повіреного.

   

  Атестаційна комісія складається з дев’яти членів. До складу Атестаційної комісії входять чотири працівники УКРНОІВІ, один працівник Мінекономіки, а також чотири патентних повірених, які мають досвід практичної роботи у сфері правової охорони інтелектуальної власності не менше ніж десять років.

   

  Апеляційна комісія є колегіальним органом УКРНОІВІ, що утворюється з метою розгляду скарг кандидатів у патентні повірені, патентних повірених на рішення Атестаційної комісії УКРНОІВІ, скарг на дії патентних повірених, а також з метою здійснення контролю за дотриманням патентними повіреними вимог законодавства.

   

  Апеляційна комісія складається з одинадцяти членів. До складу Апеляційної комісії входять п’ять працівників УКРНОІВІ, один працівник Мінекономіки, два видатні науковці, які працюють у сфері інтелектуальної власності, та три патентні повірені, які мають досвід практичної роботи у сфері правової охорони інтелектуальної власності не менше ніж десять років.

   

  Персональні склади Атестаційної комісії та Апеляційної комісії затверджуються наказом Мінекономіки строком на п’ять років.

   

  Читайте також:

   

  Представники ІР офісу обговорили із професійною спільнотою нові правила ведення Державного реєстру патентних повірених

   

  Положення про патентних повірених набрало чинності

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає