Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Штучний інтелект та IP: запрошуємо до Дискусії ВОІВ про новітні технології
  11 Серпня 2023 Коментарів немає Irena

  Штучний інтелект та IP: запрошуємо до Дискусії ВОІВ про новітні технології

   

  Доєднатися до заходу, що відбудеться 20-21 вересня, можна безкоштовно онлайн – за попередньою реєстрацією. 

   

  Коли та про що розмовлятимуть

   

  20-21 вересня відбудеться восьмий раунд Дискусії ВОІВ, її тема цього разу – “Генеративний штучний інтелект та інтелектуальна власність”.

   

  “Це платформа для поглибленого діалогу, спрямованого на вивчення складної взаємодії між генеративним ШІ та правом інтелектуальної власності. Досліджуючи останні досягнення, визначаючи практичні рішення та передбачаючи майбутні напрямки, цей раунд має на меті сприяти всебічному розумінню трансформаційного потенціалу генеративного ШІ та його широкомасштабних наслідків для всього ландшафту інтелектуальної власності”, – йдеться у повідомленні ВОІВ.

   

  Чому важливо говорити про ШІ у контексті ІВ

   

  За останні декілька років швидкі темпи технологічного прогресу призвели до зміни парадигми у способах виробництва та розповсюдження креативних творів. Завдяки здатності створювати новий і реалістичний контент (наприклад, зображення, музику та текст), генеративний штучний інтелект має потенціал для революції в багатьох галузях.

   

  Алгоритми ШІ відіграють все більшу роль у створенні різних форм контенту, а отже постають різноманітні питання щодо інтелектуальної власності. Під час Дискусії учасники розглянуть як можливості, які створює ШІ, так і проблеми, які можуть виникнути через його масове застосування.

   

  Планується, що Дискусія об’єднає всі зацікавлені сторони та допоможе у створенні найкращих практик для захисту інновацій у цифрову епоху. А також допоможе скласти дорожню мапу для навігації щодо проблем, пов’язаних із системою авторського права та ШІ.

   

  Як взяти участь 

   

  Дискусія ВОІВ “Генеративний штучний інтелект та інтелектуальна власність” відбудеться у швейцарській Женеві, проте доєднатися до неї можна дистанційно – онлайн.

   

  Для цього достатньо безоплатно зареєструватися за посиланням.

   

  Читайте також:

   

  Як штучний інтелект змінює IP-сферу: результати дослідження IP Australia

   

  Куди заведе штучний інтелект: тренінговий курс “Інтелектуальна власність та новітні технології” для студентів

   

  Штучний інтелект та авторське право: лекція представниць IP офісу у Марафоні Креативної Практики (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає