Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Символи війни: ГО “Захисники Неба” отримала правову охорону на торговельні марки “ПРИВИД КИЄВА”, “НІЧНИЙ ПРИВИД”, “GHOST OF KYIV”, “NIGHT GHOST”
  15 Січня 2024 Коментарів немає Irena

  Символи війни: ГО “Захисники Неба” отримала правову охорону на торговельні марки “ПРИВИД КИЄВА”, “НІЧНИЙ ПРИВИД”, “GHOST OF KYIV”, “NIGHT GHOST”

   

  Під час зустрічі з представниками Повітряного командування “Центр” та громадської організації “Захисники Неба” керівництво ІР офісу передало оригінали свідоцтв на торговельні марки, правовласником яких є ГО “Захисники Неба” – організація, створена військовими і для військових. 

   

  Участь у зустрічі взяли:

   

  • Герой України, генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, командувач повітряного командування “Центр”;
  • підполковник Любов Киналь, начальник служби зв’язків з громадськістю;
  • старший лейтенант Олександр Сніжко, офіцер повітряного командування “Центр”;
  • Олександр Варивода, Голова ГО “Захисники Неба”;
  • очільниця ІР офісу Олена Орлюк;
  • перший заступник директора IP офісу Богдан Падучак;
  • заступник директора IP офісу Владислав Білоцький.

   

   

  Повітряним командуванням “Центр” ПС ЗС України у 2022 році було розроблено спільну ініціативу з ГО “Захисники неба” щодо реєстрації торговельних марок в Україні, що стосується образу “Привида Києва”.

   

  Громадська організація “Захисники Неба” є організацією, яка спеціально заснована військовослужбовцями повітряного командування “Центр” з метою здійснення представництва, надання підтримки, підвищення рівня поваги до професії військовослужбовця Повітряних Сил, та головне – це захисту інтересів як самих військовослужбовців та їх сімей, так і сімей тих військовослужбовців, які, на жаль, загинули під час повітряних боїв.

   

  “ІР офіс зайняв чітку позицію щодо реєстрації торговельних марок з використанням символів війни для привернення уваги до товарів і послуг. Ми переконані у тому, що спекуляція на символах війни є неприпустимою, так само як і неприйнятною є комерціалізація болю українців. Але реєстрація зображення і позначень “The Ghost of Kyiv” за організацією, створеною військовими для підтримки сімей військовослужбовців, якраз і є тим прикладом, коли використання символів війни буде на користь країни та її захисників”, – прокоментувала Олена Орлюк.

   

  Анатолій Кривоножко та Олена Орлюк

   

  Тепер ГО «Захисники Неба» є офіційним правовласником торговельних марок: “ПРИВИД КИЄВА”, “НІЧНИЙ ПРИВИД”, “GHOST OF KYIV”, “NIGHT GHOST”, а також загальновідомого збірного образа пілота з піднятим вверх пальцем. Це допоможе упереджувати спекулювання на Героїчному образі захисників – Привида Києва.

   

   

   

  Довідково:

   

  “Привид Києва” – це збірний образ. Його основу склали пілоти 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр”, які за перші 30 годин російського наступу здобули значні перемоги у повітряних боях у небі над Києвом. Його образ сьогодні втілено у муралах, плакатах, марках, віршах та піснях.

   

   

  Читайте також:

   

  Офіційна позиція ІР офісу щодо реєстрації торговельних марок з використанням символів війни

   

  Як захистити українську інтелектуальну власність від рф: кейс пісні Христини Соловій

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає