Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інновації у правовій сфері: IP офіс долучився до конкурсу юридичних стартапів
  27 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Інновації у правовій сфері: IP офіс долучився до конкурсу юридичних стартапів

   

  Цей захід став майданчиком для обговорення ідей, які допоможуть юридичним процедурам та правосуддю стати більш доступними, сучасними та ефективними.

   

  IP офіс всіляко підтримує нові підходи, які роблять юридичні процедури простими, доступними та долають обмеження старих парадигм. Тож представники  команди відповідно до Меморандуму з громадською організацією “Лабораторія юридичного дизайну” долучилися до конкурсу юридичних стартапів.

   

   

  На заході 13 команд представили свої проєкти, які мають потенціал сприяти розвитку та технологізації правової сфери в Україні. Цей конкурс стартапів став майданчиком для обговорення ідей, які допоможуть юридичним процедурам і правосуддю стати більш ефективними для громадян.

   

  У якості члена журі було запрошено радника директора IP офісу, доктора юридичних наук Миколу Потоцького, який підтримав сучасний тренд розвитку лігалтех:

   

  “Юридична практика є досить консервативною сферою, нові підходи до вирішення юридичних завдань потребують верифікації судовою гілкою влади. Разом з тим, очевидно, що інноваційні технології істотно розширюють можливості доступу громадян та бізнесу до приватних та публічних юридичних послуг, є ефективним інструментом запобіганню корупційних ризиків та сприяють розвитку демократії.

  ІР офіс щоденно працює над модернізацією інструментів доступу до послуг у сфері інтелектуальної власності та інновацій, розширенням можливостей електронної комунікації із заявниками та патентними повіреними. Наш пріоритет – повна цифровізація комунікації “Заявник – ІР офіс”. В наших планах – застосування інструментів штучного інтелекту в процедурах експертизи та ведення реєстрів. Ми прагнемо до того, щоб доступ до наших послуг був зручним та інтуїтивним, а самі послуги надавались автоматизовано”.

   

  Микола Потоцький

   

  На базі ІР офісу функціонує Національний хаб інтелектуальної власності та інновацій – National IP&I Hub, який сприяє розбудові ефективної інноваційної екосистеми, що є запорукою розвитку інноваційної економіки. National IP&I Hub допомагає інноваторам глибше пізнати можливості системи правової охорони інтелектуальної власності для підвищення конкурентоспроможності бізнесу.

   

  Проведення конкурсу юридичних стартапів дозволило відкрити двері для талановитих лігал-інноваторів, які готові внести позитивні зміни в правову сферу. Для ІР офісу важливо підтримувати інноваційні проєкти, у тому числі ті, які сприяють розвитку правової системи України.

   

  Читайте також:

   

  Нове покоління юридичних послуг: IP офіс та ГО «Лабораторія юридичного дизайну» підписали Меморандум про співпрацю

   

  National IP&I Hub – це надійний шлях залучення міжнародних інвестицій для відбудови України, – Олена Орлюк

   

  Як змінилась українська IP-сфера після початку повномасштабної війни, – Микола Потоцький в проєкті “Просто про IP та інновації”

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає