Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP Connecting Students: стан інтелектуальної власності, виклики і перспективи
  03 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  IP Connecting Students: стан інтелектуальної власності, виклики і перспективи

   

  Виклики воєнного стану для сфери інтелектуальної власності та шляхи їх подолання обговорювали фахівці ІР офісу разом зі студентами Поліського національного університету у межах проєкту «IP Connecting Students». Йшлося зокрема про здійснення ефективної політики та регулювання у сфері інтелектуальної власності, останні законодавчі новації та гармонізацію українського законодавства з європейським.

   

  Як зазначила представниця ІР офісу Ольга Кронда, у контексті останніх подій в Україні важливо розуміти, що імплементація Угоди про асоціацію у сфері інтелектуальної власності необхідна навіть в умовах воєнного стану.

   

  «Імплементація Угоди про асоціацію у сфері інтелектуальної власності забезпечить правову основу для захисту прав ІВ та допоможе забезпечити подальший розвиток інновацій та творчості, незважаючи на наявні виклики. Попри війну, не забуваймо, що ми живемо в час, коли технології та інновації розвиваються безпрецедентними темпами, а права інтелектуальної власності мають вирішальне значення для забезпечення захисту наших творчих ідей та винаходів. Інтелектуальна власність — це не просто юридичне поняття, інтелектуальна власність — це національний пріоритет. Це ключ до нашого майбутнього процвітання та інновацій», — наголосила Ольга Кронда.

   

  Мета проєкту IP Connecting Students — поглибити знання з інтелектуальної власності серед студентської спільноти та дати їм розуміння сучасних тенденцій розвитку ІВ та охорони результатів інтелектуальної, творчої діяльності у будь-якій сфері життя, окреслити прояви креативності.

   

  Для проведення заходу для студентів у рамках проєкту IP Connecting Students з актуальною для вас темою, залишайте запит, заповнивши форму.

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає