Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Формування ефективної інноваційної екосистеми: IP офіс на “Інфо-Дей” у Львові
  03 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

  Формування ефективної інноваційної екосистеми: IP офіс на “Інфо-Дей” у Львові

   

  Чому для економічного розвитку важливі інновації? Як сформувати екосистему для розвитку технологій і що може дати винахідникам National IP&Innovations Hub?

   

  Про це говорили фахівці ІР офісу під час інформаційного заходу “Інфо-Дей”, який відбувся у Львові.

   

  Подія зібрала 250 учасників, серед яких: освітяни, науковці, представники бізнесу та громадських організацій. Організатором виступила команда Офісу Горизонт Європа в Україні Національного фонду досліджень України (НФДУ) в межах проєкту HEOinUA, метою якого є підвищення рівня обізнаності та сприяння участі України в Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”.

   

   

  Про концептуально новий підхід до послуг у сфері інтелектуальної власності, а також діяльність National IP&Innovations Hub розповіла Ольга Кронда, начальниця Департаменту розвитку інновацій IP офісу:

   

  Наша мета – розбудова ефективної інноваційної екосистеми для розвитку та підтримки інноваційної діяльності на засадах активної взаємодії держави, науково-дослідного сектору, інноваторів та бізнесу. Це простір для реалізації креативних ідей, співпраці з партнерами, інвесторами та безмежних можливостей для стимулювання інновацій”.

   

  Ольга Кронда (ліворуч) та Галина Штогрин

   

  Про методичні рекомендацій щодо політики у сфері інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ, які розробив ІР офіс, розповіла Галина Штогрин, начальниця відділу координації грантової діяльності:

   

  Мета наших рекомендацій – посилення потенціалу та розробки нових бізнес-інструментів для університетів і дослідницьких інститутів, а з цим – залучення інвестицій для успішної реалізації інноваційних проєктів. Адже детальна робота над формуванням якісних інформаційних блоків в проєктних заявках є флагманом для привернення уваги та довіри грантодавців”.

   

  Також у “Інфо-Дей” взяли участь:

   

  • Денис Курбатов, заступник Міністра освіти і науки України,
  • Сігне Ратсо, представник Європейської Комісії,
  • Ольга Полоцька, НФДУ.

   

   

  Дискусії і виступи були спрямовані на підвищення обізнаності та співпраці між різними учасниками у сфері інтелектуальної власності та інновацій.

   

  зліва направо: Галина Штогрин, представник НФДУ Денис Ніколайчук, Ольга Кронда

   

   

  Читайте також:

   

  Представників IP офісу обрано до комітетів програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”

   

  IP дайджест Євроінтеграції: відстежуємо прогрес IP сфери на шляху України до ЄС

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає