Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Представників IP офісу обрано до комітетів програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”
  22 Січня 2024 Коментарів немає Irena

  Представників IP офісу обрано до комітетів програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”

   

  За результатами конкурсного добору Міністерство освіти і науки (МОН) України затвердило представників від України до 14 програмних комітетів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”.

   

  Серед них – представники ІР офісу:

   

  • начальник Департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Кронда обрана до програмного комітету “Європейська інноваційна рада та європейські інноваційні екосистеми”;
  • начальник відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інновацій ІР офісу Марина Зенова обрана до програмного комітету “Дослідницькі інфраструктури”.

   

  Представники ІР офісу виконуватимуть важливу роль у репрезентації національних інтересів України та привертанні уваги до актуальних питань у сфері інтелектуальної власності та інновацій.

   

  “Важливим завданням для ІР офісу є розвиток дослідницької інфраструктури та інноваційної екосистеми в Україні. У цьому напрямі IP офіс веде активну роботу. Зокрема, було запущено роботу Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій (IP&Innovations Hub), який покликаний активізувати інновації, підтримувати дослідження, розробку, комерціалізацію об’єктів інтелектуальної власності, трансфер технологій”, – зазначила Ольга Кронда.

   

  “IP офіс бере участь в обговоренні питань щодо можливостей долучення європейських, українських науковців та інноваторів до програми “Горизонт Європа” у висвітлених пріоритетних напрямах”, – прокоментувала Марина Зенова. 

   

  Активна участь у програмних комітетах дозволить нашим представникам привертати увагу міжнародних інвесторів до українських інноваційних проєктів, що може стати вагомим чинником у подоланні економічних труднощів та забезпеченні потрібних ресурсів для розвитку.

   

  Читайте також:

   

  Обмін досвідом щодо ІР захисту: представники ІР офісу беруть участь у роботі семінару в Литві

   

  10 000 євро на власну справу: грантова програма від ЄС та Німеччини для українських підприємств з інноваційним потенціалом

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає