Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація винаходів: ІР офіс та Луганський державний медуніверситет відкривають новий TISC
  25 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація винаходів: ІР офіс та Луганський державний медуніверситет відкривають новий TISC

   

  На базі Луганського державного медичного університету, який релоковано до міста Рівне, відкриють новий Центр підтримки технологій та інновацій (TISC). Про це домовились під час зустрічі представників ІР офісу з керівництвом вишу.

   

  Як зазначила начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій IP офісу Анастасія Ярмолюк, діяльність TISC (Technology and Innovation Support Center) допоможе не тільки творити, а й комерціалізовувати винаходи і впроваджувати їх у життя.

   

   

  “TISC допомагає винахідникам, інноваторам, авторам, креаторам створювати та розвивати нові ідеї в спільноті інноваторів-однодумців. Віддаючи пріоритет генерації новаторських ідей у підходах до підтримки цих суб’єктів інноваційної діяльності, TISC підтримує їх на всіх етапах створення інноваційного проєкту. Мережа TISC забезпечує глибоку взаємодію та потужну інноваційну мережу для інноваційних рішень з метою створення та підтримки інноваційної екосистеми, яка залучає найкращі українські таланти та створює нові та значні можливості для економічного та соціального розвитку, що дозволить Україні залишатися в авангарді інновацій у майбутньому”, – зауважила Анастасія Ярмолюк.

   

  Також команда ІР офісу і представники Луганського державного медичного університету домовились підписати Меморандум про співробітництво та взаємне залучення до аналітичних досліджень у сфері реалізації та комерціалізації технологій і захисту прав інтелектуальної власності.

   

  Документ зокрема буде передбачати тематичні заходи та тренінги, семінари у сфері права та економіки інтелектуальної власності.

   

  Сторони домовились спільно працювати для отримання доступу до технологічної інформації в спеціалізованих базах даних у фармацевтичній сфері.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає