Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розбудова регіональних інноваційних хабів: команда IP офісу взяла участь в конференції “Modern research in science and education”
  14 Листопада 2023 Коментарів немає Irena

  Розбудова регіональних інноваційних хабів: команда IP офісу взяла участь в конференції “Modern research in science and education”

   

  Як розбудовувати регіональні інноваційні хаби та збільшити ефективність їх діяльності на глобальному рівні. Про це серед іншого йшлося на III Міжнародній науково-практичній конференції “Modern research in science and education”, яка тривала в Чикаго, США. До заходу в онлайн-режимі долучились представники українського ІР офісу. 

   

  Загалом на конференції “Modern research in science and education”:

   

  • Розглянули основні засади розбудови регіональних інноваційних хабів як основи розвитку інноваційної інфраструктури.
  • З’ясували напрямки формування та розвитку сучасної інноваційної інфраструктури регіонів.
  • Дослідили основні елементи розвитку регіональної інноваційної інфраструктури.
  • Визначили принципи формування та розбудови регіональних інноваційних хабів як основи розвитку інноваційної інфраструктури.
  • Сформували місію: на рівні регіону об’єднати основних учасників інноваційного процесу для збільшення ефективності інноваційної діяльності та підвищення інноваційного потенціалу.

   

  На ролі регіональних хабів як осередків партнерства держави, бізнесу та науковців наголосила начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інновацій ІР офісу Марина Зенова:

   

  Регіональні інноваційні хаби є одним із останніх трендів економічно розвинених країн, які відіграють одну із ключових ролей в розвитку національної інноваційної екосистеми. На міжнародній арені посилюється конкурентна боротьба за економічне і технологічне лідерство і національні, регіональні та місцеві органи влади шукають нові економічно ефективні способи стимулювання створення робочих місць та економічного зростання. Регіональні інноваційні хаби об’єднують різноманітних державних, приватних та академічних партнерів у спільні консорціуми, зосереджені на стимулюванні інклюзивного регіонального зростання”.

   

  Про особливості регіональних інноваційних хабів говорила заступниця начальника відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Уразовська:

   

  Створення ефективних регіональних інноваційних хабів потребує індивідуального підходу та кластерності (наприклад, в оборонній та медичній сферах, тощо). Такі інноваційні хаби можуть бути тематичними, залежно від регіону: інноваційні хаби в аграрній промисловості для аграрних регіонів країни, або інноваційні хаби в металургії та вугільній промисловості (особливо, у післявоєнній відбудові Сходу країни) або розробленими для конкретних потреб області”.

   

  За підсумками конференції “Modern research in science and education” вийшов друкований збірник з англомовною статтею у співавторстві Марини Зенової та Ольги Уразовської.

   

   

  Читайте також:

   

  Інновації у правовій сфері: IP офіс долучився до конкурсу юридичних стартапів

   

  Інтелектуальна власність та інновації мають стати драйверами економічного розвитку України, – учасники Форуму IP&I management

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає