Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Захисти свій стартап і заробити на інтелектуальній власності: IP офіс долучився до програми Science-to-Market Accelerator
  09 Липня 2024 Коментарів немає Irena

  Захисти свій стартап і заробити на інтелектуальній власності: IP офіс долучився до програми Science-to-Market Accelerator

   

  Чому важливо обовʼязково реєструвати права інтелектуальної власності і як це реально допоможе в комерціалізації ідей та винаходів?

   

  Про це йшлося у виступі начальниці департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольги Кронди під час одного з тренінгів акселераційної програми Science-to-Market. Захід організували Український фонд стартапів разом з SET University та Berkeley Haas Entrepreneurship.

   

  Під час тренінгу від IP офісу слухачі дізналися про:

   

  • інтелектуальну власність, технології, інновації та їхній вплив на розвиток економіки;
  • захист прав інтелектуальної власності;
  • комерціалізацію об’єктів ІВ;
  • трансфер технологій;
  • стратегії та можливості для масштабування.

   

  Однак особливий акцент був саме на реєстрації обʼєктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) для стартапів і не тільки.

   

  Якщо ви стартап, дуже важливо ефективно захищати та в подальшому комерціалізувати права інтелектуальної власності. Реєстрація ОПІВ створює правову основу для розвитку та масштабування ваших проєктів. Особливо це важливо, коли відбувається вихід стартапу на міжнародний ринок. Це дозволяє захистити ваші розробки від копіювання та забезпечити конкурентну перевагу на міжнародному рівні”, – зазначила Ольга Кронда.

   

   

  Довідково:

   

  Акселераційна програма Science-to-Market спрямована на розвиток та комерціалізацію англомовних, наукоємних проєктів та включає в себе серію лекцій, майстер-класів, консультацій, а також можливість демонстрації проєктів на заключному демо-дні. Після її проходження учасники отримують знання, необхідні для розвитку своїх проєктів, що в результаті дозволять їм не лише втілити ідеї в життя, а й отримати від цього прибуток.

   

  Читайте також:

   

  Lab2Market UA — адаптована підприємницька програма навчання

   

  Talking about my idea — серія вебінарів від провідних фахівців у сфері IP та інновацій

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає