Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Як ідеї змінюють світ: урок IP Academy в межах IP Week про творчі екоініціативи
  23 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

  Як ідеї змінюють світ: урок IP Academy в межах IP Week про творчі екоініціативи

   

  Просто про екоосвіту, Цілі сталого розвитку та як кожен, навіть найменший мешканець планети Земля, впливає на світ.

   

  Саме про це йшлося під час уроку “Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ” від Академії інтелектуальної власності IP офісу. Захід провели у межах Українського тижня інтелектуальної власності (IP Week 2024).

   

   

  Це цікаве і познавальне заняття для дітей від 8 років, під час якого учасники дізнались відповіді на такі запитання:

   

  • Що таке Цілі сталого розвитку?
  • Чому екоосвіта важлива і як захистити свої ідеї?
  • Як технології, якими користуються щодня, можуть захистити довкілля?
  • Що таке відповідальне виробництво та відповідальне споживання?
  • Як мистецтво може захистити планету і як захистити свої твори?

   

  З матеріалами уроку можна ознайомитись в презентації:

   

   

  Знання діти закріпили практичними вправами та інтерактивними іграми, які зробили зрозумілими навіть складні і глобальні теми.

   

  Інтелектуальна власність — важливий елемент свідомого розвитку і ці знання допомагають формувати культуру екологічного співжиття, — наголосила начальниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу Ольга Кулініч:

   

  Ми віримо, що винаходи та нові креативні ідеї допомагають нам рости і розвиватися, роблять наше життя цікавішим та кращим! Важливість досягнення Цілей сталого розвитку особливо яскраво відчувається в складні часи, під час повномасштабного воєнного вторгнення. Але завдяки нашій згуртованості, проявам творчих екоініціатив ми знаємо, що можемо подолати будь-які виклики, які постають перед нами, і створити в Україні найкращі умови для розвитку всієї екосистеми”.

   

  Урок дозволив дітям відчути себе частиною важливого процесу – захисту ідей та природи, — підкреслила начальниця відділу навчально-методичної та інформаційно-аналітичної роботи департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу Галина Андрущенко:

   

  Історії та різноманітні приклади винаходів та творчих рішень, що змінювали не раз майбутнє нашої планети, демонструють, як важливо поважати права творців, як забезпечити правову охорону результатів інтелектуальної, творчої діяльності. Сподіваємось, що цей урок та всі приклади надихнуть молоде покоління на генерування нових ідей та рішень, які зроблять наше майбутнє більш екологічно чистим і безпечним. І нададуть розуміння того, як охороняються результати інтелектуальної та творчої діяльності людини”.

   

   

  Довідково:

   

  Цьогорічний World IP Day Всесвітня організація інтелектуальної власності присвятила інтелектуальній власності та Цілям сталого розвитку ООН, аби з’ясувати, як наше спільне майбутнє можна побудувати за допомогою інновацій та креативності.

   

  Читайте також:

   

  Сталий розвиток, інтелектуальна власність та “зелене” майбутнє: стартував IP Week 2024 (відео)

   

  Тиждень інтелектуальної власності 2024: запрошуємо на серію заходів, присвячених IP та інноваціям

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає