Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Ідеї без меж: IP офіс долучився до хакатону з майбутнього інновацій на базі Могилянки
  14 Листопада 2023 Коментарів немає Irena

  Ідеї без меж: IP офіс долучився до хакатону з майбутнього інновацій на базі Могилянки

   

  На заході BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology торкнулися великої кількості тем, що є актуальними для повоєнної відбудови України.

   

  Київський академічний університет, а також кафедра маркетингу та управління бізнесом і Центр аналітики та бізнес-моделювання сталого розвитку Національного університету “Києво-Могилянська академія” за участі ІР офісу провели Могилянський Відкритий Хакатон BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology під гаслом “Ідеї без меж: генерувати, діяти, бути!”

   

   

   

  Участь у хакатоні взяли команди студентів, які мають бізнес-ідеї, що здатні змінити світ. Тематично хакатон був розділений на два дні.

   

  У перший день заступник начальника відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Уразовська виступила у якості члена журі в онлайн-пітчингу проєктів, які стосувались цифрових інновацій у сфері екології та ментального здоров’я.

   

   

  Пані Ольга відзначила високий рівень креативності та інноваційності проєктів, а також їхню важливість та значення. Зокрема:

   

  • проєктів, направлених на збереження екології та енергозбереження (команда SDF: Self dimming film);
  • освітніх проєктів, спрямовани на збереження ментального здоров’я школярів, та збереження здорового психічного стану підлітків.

   

  У другий день проведення заходу начальник відділу координації грантової діяльності департаменту розвитку інновацій ІР офісу Галина Штогрин долучилась до складу журі на офлайн-частині хакатону.

   

   

  Цей день був присвячений тематиці штучного інтелекту та нейронних мереж. Пані Галина підкреслила важливість захисту інтелектуальної власності для команд вже на стадії ідеї та звернула увагу на можливості залучення фінансування на різних етапах стартапу.

   

  Особливу актуальність заявлені проєкти учасників хакатону матимуть у післявоєнній відбудові нашої країни, адже торкнулися таких тем як безпека та відповіді на виклики мінливого світу; європейський зелений курс та зелена трансформація; стала промисловість і стійка мобільність; цифрові інновації та штучний інтелект тощо.

   

      

   

     

   

   

   

  Читайте також:

   

  Розвиток креативної економіки в Україні: які інструменти надає інтелектуальна власність (відео)

   

  Інтелектуальна власність і майбутнє: український ІР офіс на міжнародній конференції в Канаді

   

  Як створити стійку систему для конкурентоспроможності України у IP-галузі на міжнародному рівні – підсумки дискусії

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає